LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
28 Ağustos 2015

ESKİLER DÖNÜŞÜYOR: SIRADIŞI YATAK BAŞLIKLARI

Evinizde değişim hareketi başlatmaya hazır olun. Sıradışı bir fikir gibi gelebilir ama eski kapıları yatak odanızda değerlendirmenin zamanı geldi. Kullanmadığınız bir kapıyı uygun bir formda kestirin, dilediğiniz renge boyayın, hatta biraz yaratıcılık katıp figürler çizin. Yeni yatak başlığınızla klasiğe meydan okuyun.

 

Dönüşüm hareketinin yıldızı

1.gorsel-white-door-headboard

Dönüşüm hareketinizin en yaratıcı çözümlerinden biri olabilecek eski kapınız, yeni yatak başlığınız dekorasyonunuza ilginç bir hava katacaktır. Yatak odanızda çok fazla ahşap kullanmış olmanız hiç sorun değil. Yeni sıradışı yatak başlığıyla dekorasyonunuza hareket kazandırabilirsiniz.

 

Dikey model

2.gorsel-bohemian-old-doors-turned-into-headboards

Dönüştürdüğünüz kapıları kestirip yatay olarak kullanabileceğiniz gibi, dikey olarak da kullanabilirsiniz. Bu şekilde duvarınızda bir fon da oluşturabilirsiniz. Yeni yatak başlığınızı yerleştirmeden önce dekorasyonunuza uygun renk ve desenlerle yenilemeyi unutmayın. Sonucunda hem dekorasyonunuzla hem de sıradışı bir yatak başlığı elde edebilirsiniz.

 

Vintage severlere

3.gorsel-barn-door-headboard

Yatak odanızda vintage esintiler varsa kolayca bulabileceğiniz bir nostaljik kapıyı dönüştürmeye başlayabilirsiniz. Eskimiş kapıdan yapılma yeni yatak başlığınızla dekorasyonunuzu en güzel şekilde tamamlayabilirsiniz. Bununla birlikte odanıza otantik bir havaya büründürebilirsiniz.

 

Görseller: homedit.com