LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

EŞYALARINIZA YENİ DOKUNUŞLAR

Yeni eşya almadan evinizde bulunan mobilyalarınızla farklılık yaratmak ister misiniz?Masanıza, sandalyenize ve koltuklarınıza alıcı gözle bakın.Eşyalarınıza yeni bir görünüm kazandırmakveevinizin atmosferini değiştirme şansınız olabilir.Üstelik evinizi güzelleştirirken bir yandan da eğleneceğiniz yenileme çalışmalarıyla kendinizi daha iyi hissedeceğinizden eminiz.

 

esyayenileme_1

 

Yenileme çalışmalarınıza yemek masanızın sandalye döşemeleriyle başlayabilirsiniz. Eskimiş sandalye döşemelerinizi farklı renkler ve desenler kullanarak oldukça ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

 

esyayenileme_2

 

Ahşap eşyalar eve sıcaklık katmak için birebir. Eskimiş ahşap dolabınızı atmak yerine son zamanlarda moda haline gelen vintagebir parçaolarak değerlendirebilirsiniz. Farklı bir renge boyayarak yenileyeceğiniz dolabınızın daha dayanıklı ve uzun ömürlü olması için Filli Boya CaparolHolzschutzgrund Ahşap Koruyucu ürününden uygun rengi seçebilirsiniz.

 

esyayenileme_3

 

Sadece eskimiş mobilyalarınızı yenilemek için değil, evinizin tarzını değiştirmek için de döşemelerinizi yenileyebilirsiniz. Eşyalarınızın renklerinden sıkıldıysanız, evinize hareket katmak için bu tarz siyah beyaz bir kumaş kullanabilirsiniz.

 

esyayenileme_4

 

Boyama ve kumaş kaplamayla eşyalarınızı yenileme şansınız varken yenisini alarak ekstra masraf yapmanızahiç gerek yok. Kahve sehpanızın üzerini minderle kaplayarak hem masa hem de puf olarak kullanabilirsiniz.

 

Görseller: http://www.houzz.com/