LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
21 Mayıs 2015

EVCİL HAYVANLAR İÇİN EN GÜZEL YATAKLAR

Evinizde muhteşem bir dekorasyon yaratmak için çok fazla bütçe ve zaman harcıyorsunuz. Evcil hayvanlarınızın ihtiyacı sebebiyle bu dekorasyonunuzun mahvolmasını istemezsiniz, değil mi?

Size ilham verecek bu evcil hayvan yatakları hem dekorasyonunuza uyum sağlayacak hem de hayvanlarınız bu yataklarda olmaktan oldukça keyif alacak.

1

Bu yatakların içinde minik dostunuz rahatlatıcı spa etkisiyle ısınacak.

Leopar desenli bu şık ve puf yatakta köpeğiniz çok rahat edecek.

Country tarzdaki evinize çok yakışacak yataklar yapabileceksiniz.

Köpeğiniz ya da kediniz için seçebileceğiniz bu ev tıpkı bir çadıra benziyor.

Küçük, deri tasarımlı koltukla evcil hayvanınızın koltuklarınıza çıkmasını önleyebilirsiniz. Ayrıca çok da şık görünüyor!

Minik kedi kızınız için bir prenses evine ne dersiniz?

Art deco tarzındaki bu modern yatak hem çok şık hem de kediniz için ideal.

Kedilere oynayabilmeleri için alan yaratmanız gerekir. Teraslı, merdivenli bir kedi evi bu iş için çok uygun.

İçinde minik dostunuz için bir yatağın bulunduğu bu kedi evi aslında komodin olarak tasarlanmış.

Evinizde birden fazla kediniz varsa, onlar için bir ranza düşünebilirsiniz!

2

Minik dostunuzun yatağını en ekonomik şekilde kendiniz de yapabilirsiniz.

Evcil hayvanlarınızın yatakları için öyle çok büyük bütçeler harcamanıza gerek yok. Evde kolaylıkla bulabileceğiniz malzemelerle, evcil hayvanlarınız için göz alıcı yataklar yapabilirsiniz.

Komodin Oda

Evde kullanmadığınız küçük bir dolap veya komodini dilediğiniz renge boyayın. Boş dolabı, evcil hayvanınıza için tasarlayabileceğiniz bir oda olarak düşünün. Dolabın içini desenli kağıtla kaplayarak, iç kısma duvar görünümü verebilirsiniz. Daha sonra bu yüzeye küçük çerçeveler asın. Ufak duvar süsleri, siz ve evcil hayvanınızın birlikte bir fotoğrafı çok şık duracaktır. Son olarak minik dostunuzun rahatlıkla uyuması için dolaba bir minder koyun.

3

Dünyanın En Rahat Bavulu

Eski bir bavulla da evcil hayvanınıza rahat bir yatak yapmanız çok kolay. Bavulu tercihinize göre boyayabilirsiniz. İç kumaşı yıpranmış bir bavulsa kumaşı onarın veya değiştirin. Bavulu açın ve tabanına desenli bir minder koyun. Süslemek için kapak bölmesine üçgen bayraklar asın. Taşıması çok rahat olan bu yatağın kapaktaki gözlerine de evcil hayvanınızın oyuncaklarını koyabilirsiniz.

Kazaktan Yatak

Oldukça basit olan bu yatağı yapmak için kullanmadığınız boğazlı bir kazağı değerlendirebilirsiniz. Kazağın boğaz kısmını kesin ve kestiğiniz açıklığı dikin. Bir minderi kolların hizasına kadar kazağın içine sokun. Uzun bir havluyu yuvarlayın ve kazağın bir kolundan yerleştirmeye başlayın. Havlu iki kolada yetecek kadar uzun olmalı. Daha sonra açıkta kalan bütün kısımları dikin. Kolları bir daire olacak şekilde mindere sardıktan sonra birbirine dikin. Dikiş yerine atacağınız bir fiyonk yatağa daha hoş görüntü kazandırır.

4

Monitör Yataklar

Atmaya kıyamadığınız bozuk bilgisayar ve televizyonlarınızı değerlendirmenin zamanı geldi. Monitörün içini güzelce temizleyin. Dışını boyarken canlı renkler seçmeye özen gösterin. Sade renkler tercih edebileceğiniz gibi resim veya desenlerle de süsleyebilirsiniz. Monitörün boyutunda bir minderi ekranın içine koyun ve hayvanınızı uyurken izlemenin tadını çıkarın.

Lastikten Yatak

Yapımı çok kolay olan bu yatak için tek gereken şey bir lastik, boya ve minder. Lastiği seçtiğiniz bir renge boyayın ve kurumaya bırakın. Boyadığınız renge uygun olan yuvarlak bir yastığı lastiğe yerleştirin. Yastığın lastiğe tam oturduğundan emin olun. Minik dostunuzun yatağını hazırlamak bu kadar kolay!

5

Tahta Kasa

Son önerimiz için ihtiyacınız olan tek şey tahta bir kasa. Kasanın bir kenarını tamamen çıkarıp sadece tek bir tahta takın. Daha sonra kasayı iyice zımparalayın, istediğiniz renge boyayıp cilalayın ve kurumaya bırakın. İçerisine, kasanın rengine uygun bir minder yerleştirin. Dilerseniz, kasanın üzerine de evcil hayvanınızın adını yazabilirsiniz.

6