LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

EVİN HER YERİNDE KULLANABİLECEĞİNİZ RAFLAR

Kitaplarınızı, aksesuarlarınızı ve çiçeklerinizi koyacağınız raflarla evinize renk katmaya ne dersiniz? Evinizdeki küçük alanları daha çekici hale getirecek ve eşyalarınızı düzenlemenizi sağlayacak bu raflara hayır diyemeyeceksiniz.

 

raf_1

 

Tek renkli tasarımların monotonluğunu renkli aksesuarlarınızla canlandırmak istemez misiniz? Bunun için işe salonunuzdan başlayın. Televizyonunuzun olduğu duvarda renkli raflar kullanarak ev dekorasyonunuza hareket katabilirsiniz.

 

raf_2

 

Salonunuzda uygulayacağınız bir diğer sistemse duvardan duvara monte edeceğiniz geniş ve uzun raflar... Vitrin, gümüşlük gibi modası geçmiş mobilyalarınızın yerine bu tarz alternatif bir raf kullanarak evinizde modern bir atmosfer yaratabilirsiniz.

 

raf_3

 

Ahşap oymalı raflarla evinize rustik bir dokunuş yapmaya ne dersiniz? Ağaç gövdesi şeklinde tasarlanmış bu rafla odanızın daha fazla dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

 

raf_4

 

Yatağınızın başucunda komodin yerine lambanızı ve saatinizi koyabileceğiniz bir raf iyi bir seçim olmaz mıydı? Üstelik raf sistemiyle küçük alanlarda yerden de tasarruf edebilirsiniz.

 

raf_5

 

Evinizin boş duvarlarını, koridorunuzu, koltuk ve masanızın üzerindeki boşluğu raflarla değerlendirmeye ne dersiniz?

 

raf_6

 

 

raf_7

 

 

raf_8

 

 

raf_9

 

 

raf_10

 

 

 

Görseller: http://www.decoist.com/