LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
25 Mayıs 2017

EVİNİZDE BAHAR ÇİÇEKLERİ

Bahar geldi. Hava ısınıyor, çevremizde çiçekler açıyor ve doğa canlanıyor. Uzayan günler ve ılınan havalar bizi sokağa çıkmaya davet etse de, baharı evimizde karşılamanın da çok keyifli yolları var. İlkbaharın en güzel yanı olan rengarenk çiçeklerle evinizde taze ve canlı bir görünüm yaratmak isterseniz, sizin için bir araya getirdiğimiz fikirlerden ilham alabilirsiniz.


Beyaz Laleler


beyaz lale

Beyaz bir lale buketi, parlak bir arka planın önünde muhteşem bir görünüm yaratır. Bronz mobilyalarınızın yanına bir beyaz lale buketi koyarak bütünlük içinde bir dekoratif görünüm yaratabilirsiniz. Bu dekoratif çiçekler, yeşil elma rengindeki aksesuarlara da çok yakışacaktır.


Yaban Sümbülleri ve Kadife Çiçekleri


yaban sümbülü

Misafirlerinizi ağırlayacağınız harika bir bahçe partisi düzenlemek istiyorsanız kadife çiçeği ve yaban sümbülleri tam size göre. Bu yemek masası çiçekleri parti sofranıza harika bir simetri katar. Uygun tabak ve bardaklarla kombin yaparak daha etkileyici bir görünüm yaratabilirsiniz.


Limonlar ve Şifalı Bitkiler


limon şifalı bitkiler

Bu büyüleyici buket, bir huş vazoya yerleştirildiğinde ortaya son derece rüstik bir dekorasyon tasarımı çıkarır. Bu stil, sulu meyvelerin bir terrarium’da sergilenmesine harika bir örnektir.


Şakayıklar ve Güller


şakayık gül

Şakayıkları ve gülleri parlak bir zemine yerleştirmek her zaman harika bir görünüm yaratır. Bu çiçekler, bahar dekorasyonu için harika seçeneklerdir. Zarif güllerin eğlenceli şakayıklarla bir araya gelişi iç mekana canlılık ve tazelik katar. Güzel kokuları yaşam enerjinizi yükseltecektir.


Gökkuşağı Buketleri


gökkuşağı çiçekleri

Hoşunuza giden rengarenk çiçeklerin hepsini bir araya getirin ve geniş bir cam vazonun içine koyun. Bu gökkuşağı buketi özellikle büfelerinizin üzerinde sergilemeniz için idealdir. En güzel ev dekorasyon örnekleri içinde bu kullanımı sıklıkla görebilirsiniz.


Mor Leylaklar


mor leylaklar

Güzel kokulu mor leylakları yeşil bir vazoya koyun ve odanızda meydana gelecek renk patlamasına hazır olun! Bu şahane çiçek buketi, iç mekanınızda tam bir enerji bombardımanı yaratacak.


Mavi Çini Vazolar


mavi çini vazo

Ev dekorasyonu içinde kendine geniş bir alan bulan mavi çini vazolar, renkli çiçeklerle de çok yakışıyor. Özellikle kırmızı, sarı ve yeşil tonlarındaki canlı çiçeklerle harika bir kontrast yaratarak evinize taptaze bir görünüm kazandırabilirsiniz.


Tomurcuk Vazolar


tomurcuk çiçek

Parlak bir gümüş tepsinin üzerine birbirleriyle eşit ölçülerde olmayan irili ufaklı cam vazoları güzelce yerleştirin ve bu vazoların her birinin içine birer dal renkli çiçek koyun. Her bir çiçeğin başrol oynadığı bu dekorasyon, evinizin başköşesine çok yakışacak.


Şeftali Rengi Güller


şeftali rengi gül

Bu güzel güller, tamamlayıcı renk tonları ile odanıza sanatsal bir görünüm kazandırır. Şeftali rengi güller, parlak mavi bir vazonun içine çok yakışacaktır. Bu tasarımı çalışma odanızda masaüstü çiçekleri olarak da kullanabilirsiniz.


Orkideler


orkide

Çiçekli dekorasyon örnekleri içinde orkidelerin ayrı bir yeri vardır. Beyaz ya da krem rengi orkidelerinizi canlı renkte vazoların içine koyarak çarpıcı bir görünüm yaratabilirsiniz.


Görseller: housebeautiful.com, stylemotivation.com

Renk Etkisi