LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
18 Ağustos 2015

EVİNİZE BİRAZ YAZ MAKYAJI YAPMANIN TAM ZAMANI!

Yaz mevsiminin en güzel zamanlarındayız. Limonatayla serinleyip tembellik yapmanın en keyifli olduğu bu dönem, DIY projeler yapmak için de oldukça ideal. Evinizde yapabileceğiniz projelerle hem eğlenebilir hem de odalarınızı kişiselleştirmenin gururunu yaşayabilirsiniz.

 

1.gorsel-bedroom-poster-headboard

Yatak başlığı olarak neden büyük posterler kullanmıyoruz ki? Bu fikir daha önce aklınızdan geçmiş bile olabilir. Tam şimdi harekete geçme zamanı. Posterinizi ister çerçeveletin isterseniz sadece toplu iğne ya da broşla yatak başlığına sabitleyin. İşte karşınızda küçük gibi görünen ama herkesin beğenisini toplayacak büyük bir adım!

 

2.gorsel-bedroom-floating-table

Gördüğünüz bir mucize değil, sadece biraz sağlam ip ve ahşap tabla. Havada süzülen yeni sehpanızın yatak odanızın havasını değiştirmeye aday olduğunu belirtelim.

 

3.gorsel-bathroom-basket-shelves

Saklama alanları banyolar için hayati önem taşıyor. Banyonuzdaki karmaşayı azaltmak için evinizde kolayca yapabileceğiniz raflar oldukça işinize yarayabilir. Kasa şeklindeki sepetlerle yeni dolabınız sadece birkaç dakika içinde kullanımınıza hazır! Üstelik hiçbir yer işgal etmenize de gerek yok. Duvara çivi yardımıyla tutturacağınız yeni rafınıza tuvalet kağıtlarınızı ve havlularınızı yerleştirerek banyonuzu çok daha düzenli hale getirebilirsiniz.

 

4.gorsel-bathroom-bathtub-caddy

Dünyada iki tip insan vardır, banyo insanları ve duş alanlar. Şöyle uzun uzadıya banyo keyfi yapmayı sevenlerdenseniz küvetinizi doldurun ve köpürtün. Kahveniz için bir sehpaya mı ihtiyacınız var? Küvetinizin genişliğinde bir ahşap parçası işinizi görecektir.

 

5.gorsel-kitchen-marble-clock

Sabah kahvenizi içerken ne kadar zaman harcadığınızı kendi tasarımınız olan şık saatinize bakarak öğrenmek ister misiniz? İşte size son derece şık bir duvar saati yapmanız için tüyo. Beğenmediğiniz ya da kullanmadığınız bir duvar saatiniz varsa mekanizmasını ayırın ve bir mermere bu parçayı yerleştirin.

 

Görseller: homedit.com