LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

EVİNİZE IŞILTI KAZANDIRIN

Evinizin stili, mobilyaları, aksesuarları tamam… Her şey yerli yerinde olsa da bir şeyler eksik mi geliyor? Biraz ışıltı bu sorununuzu çözmeye yetecektir. Saraylara lâyık bir ışıltıyı camlar, aynalar ve ışıltılı aksesuarlarla evinize getirmeniz çok kolay. İşte, kullanabileceğiniz birkaç fikir!

Sabırlı olun

 

isilti_1www.decoist.com

 

Odanızdaki değişikliğe başlarken acele etmemeniz birinki kural. Önce küçük aksesuarlardan başlayın. Fotoğraf çerçevelerinizi cam veya kristalden oluşan çerçevelerle değiştirin. Şamdanlarınızda parlak yüzeyli metaller kullanın. Küçük dokunuşlarla abartıya kaçmadan odanızın aydınlığını arttırabilirsiniz. Alışverişe çıktığınızda gözünüze takılan ışıltılı süslere evinizde yer verin.

 

Küçük ışıltılar

 

isilti_2www.randomjaikus.com

 

Çok büyük bir değişim yapmadan eşyalarınıza ışıltı katmak mümkün! Alışık olduğunuz kumaşların üzerine küçük parlak pullar yapıştırabilirsiniz. Işıldayan tüllerle camlarınızı süsleyebilir, yatak örtünüze pullar dikebilir, perdelerinize yıldız desenli ışıltılı süsler takabilirsiniz.

 

Geniş pencereler

 

isilti_3

optea-referencement.com

Büyük pencereler ferah ve rahat bir ortam yaratırken odanıza görkemli bir görünüş de katabilir. Odanıza güneş ışığını getiren pencereler ışıltının ana kaynağıdır. Evinizde ışık olmazsa, ışıltı da olmaz. Bu yüzden odalarınızda geniş pencereler tercih etmeniz çok doğru olacaktır.

 

Kristal parıltı

 

isilti_4bestcheapchandelier.com

 

Kristal süslerin odaya kattığı parlaklığı hiçbirimiz inkâr edemeyiz. Siz de birkaç küçük dokunuşla var olan dekorunuza bu kristal parlaklığı getirebilirsiniz. Kristal şamdan ve avizeler odanızdaki ışığı arttırabilir. Kristallerin ışığı kırma özelliğinden dolayı da odanızdaki ışıltı her yana dağılacaktır.

 

 

Kapak görseli: www.sheknows.com