LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

EVİNİZİ ÇİZGİLİ DESENLERLE RENKLENDİRİN

Evinizde renkli bir atmosfer yaratmak istiyorsanız, mobilyalarınızla farklılığı yakalamanın tam zamanı! Sade evinize çizgili mobilya ve eşyalarla hareket katmaya ne dersiniz? Çizgili koltuklar, çizgi desenli örtüler ve aksesuarlarla evinizi canlandırın!

 

cizgili_1

 

Koltuklarınızı yenileyin

Eşyalarınıza yeni bir görünüm kazandırmaya koltuk döşemelerinizden başlayın. Dekorasyonunuza uyacak renkte çizgili kumaşlar evinizin havasını değiştirmeye yetecek. Rengârenk çizgilerle ya da kontrast renklerle salonunuza yeni bir boyut kazandırabilirsiniz.

 

P1020085

 

Dolaplarınızı renklendirin

Parlak ve canlı renklerin enerjisini evinize taşımak istemez misiniz? Kenarda köşede kalmış komodin ve dolaplarınızı vurgulamak için farklı renklere boyayabilirsiniz.

 

cizgili_3

 

Masanıza farklı renkler

Farklı renklerde çizgili desenleri bir arada kullanmaktan korkmayın.Kahve sehpanızda, masa örtülerinizde, yemek takımlarınızda renklerin yardımıylakendi tarzınızı yaratın. Ahşap masanızın dayanaklı ve uzun ömürlü olmasını istiyorsanız Filli Boya CaparolHolzschutzgrund Ahşap Koruyucu ürününden dekorasyonunuza uygun rengi seçebilirsiniz.

 

cizgili_4

 

Çizgili yatak

Yatak odanızın monotonluğundan ve sadeliğinden sıkıldıysanız yatağınızda çizgili desenler kullanarak sofistike bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Görseller: http://www.homedit.com/