LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
18 Ağustos 2015

EVİNİZİ DAĞINIKLIKTAN KURTARACAK YARATICI ÇÖZÜMLER

Evinizin dağınık ve kirli göründüğünden şikayetçiyseniz ortada bir sorun var demektir.Bu soruna genelde fazla eşyalar ve bunları saklayacak alanların yetersiz olması neden olabiliyor. Akıllıca planlanmış saklama alanları yaratarak gereksiz tüm eşyalarınızı ortadan kaldırabilir, evinizin derli toplu görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

En iyi 5 saklama köşesi  • Yatak altları  • Merdiven altları  • Mobilyalar  • Duvar boşlukları  • Gömme dolaplar
 

Raf sistemli yataklar

 

1.gorsel-large-drawers-under-bed-with-neutral-tones

 

Eşyalarınızı saklamak için hali hazırda yatağınızın altını kullanıyor olabilirsiniz. Bu, yatağınızı tamamen işlevsel olarak kullandığınız anlamına gelmiyor. Çekmece ve raf sistemli yataklarla eşyalarınıza daha fazla yer açabilir, mevsime göre yazlıklarınızı ve kışlıklarınızı düzenli olarak saklayabilirsiniz.

 

Merdiven altlarını değerlendirin

 

2.gorsel-entryway-storage-below-stairs

 

Merdiven altları saklama alanları yaratmak için oldukça kullanışlı bir alan. Merdiven altlarına bir dolap yaptırabilir  ya da boşluklar oluşturup bölümlere ayırabilirsiniz. İki şekilde de geniş saklama alanları yaratabilirsiniz.

 

Organize edin

 

3.gorsel-wall-mounted-closets

 

Yatak odanızda gömme dolap kullanarak geniş bir saklama alanı yaratabilirsiniz. Gömme dolabınızın içini de eşyalarınızın türüne göre tekrar bölebilirsiniz. Bu sayede en az kullanılacak eşyalarla elinizin altında olmasını istediklerinizi kolayca ayırabilirsiniz.

 

Görseller:freshome.com