LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
22 Şubat 2017

EVİNİZİ DEĞİŞTİRECEK 5 HAFTA SONU PROJESİ

Eğer evinize fazla zaman ayıramıyorsanız ve bu yüzden planlarınızı hep ertelemek zorunda kalıyorsanız sizler için derlediğimiz öneriler var. Sadece hafta sonunuzu ayırarak yapabileceğiniz bu uygulamalarla hem zamandan tasarruf edin hem de evinize yeni bir soluk katın.

Kapının yanına küçük bir çekmeceli dolap alın


Evinize girişte ilk izlenim çok önemli. Kapınızın yanına küçük ve işlemeli bir çekmeceli dolap koyup misafirlerinizi daha ilk adımda etkileyebilirsiniz. Bu sayede hem koyacak yer bulamadığınız eşyalarınıza alternatif bir yer açmış hem de bunu kaliteli bir yolla yapmış olacaksınız. Dolabın üstüne monte edeceğiniz rafla da sürekli kaybolan anahtarlarınıza bir yuva yaratabilirsiniz.
küçük çekmeceli dolap

Çekmeceden şarj istasyonu yapmaya ne dersiniz?


Yukarıda bahsettiğimiz dolabın bir çekmecesini düzenleyicilerle ayırıp, telefon, mp3 çalar gibi teknolojik aletlerinize bir şarj istasyonu yaratabilirsiniz. Böylece şarj aletlerinizin nerede olabileceğinizi düşünmek zorunda kalmazsınız ve kendinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Bu uygulama misafirlerinizi de şarj aleti arama mücadelesinden kurtaracak ve salondaki kablolardan örülmüş ağı ortadan kaldıracak.
evde çekmeceden şarj istasyonu

Değiştirmek yerine yenilemeyi düşünün!


Birçoğumuzun aklına dekorasyonda yenilik deyince hemen yeni şeyler almak gelir. Oysa ki çok daha ucuz ve kolay yöntemlerle aradığımız değişikliği yakalayabiliriz. Mesela mutfak dolaplarınızın fabrika sürümü sıradan kulplarını zevklerinizi yansıtacak versiyonlarıyla değiştirerek mutfağınızda hesaplı bir yenilik yapabilirsiniz.
dolap kulpları

Kusurları tablolarla kapatın!


Duvarınızdaki gözünüze batan çivi deliklerini, lekeleri ya da bozuklukları uygun tablolarla kapatarak sizi rahatsız eden çirkinlikleri sanatla yok edebilirsiniz.
tabloyla duvar dekorasyonu

Duş başlığınızı yenileyin


Her ne kadar küçük bir değişiklik gibi görünse de yeni bir duş başlığı banyo keyfinize farklı bir boyut kazandırabilir. Birçok çeşidi ve farklı fonksiyonları olan tasarruflu duş başlıklarıyla siz banyo yaparken faturalarınızın aklınızda oluşturduğu sıkıntılar de yıkanır gider!
yeni duş başlığı

Bir duvarı dekoratif duvar boyası ile boyayın


Dekoratif boya uygulaması hızla yapılabilen bir uygulama. Bir Cumartesi günü evinize bir Filli Boya ustası çağırarak seçeceğiniz bir duvarı farklı bir doku ve renk ile boyatabilirsiniz. Evinizin genel dekorasyonu ve zevkinize göre Filli Boya’nın dekoratif boya serisinden renk seçimi ve doku seçimi yapabilirsiniz. Filli Boya’nın dekoratif boyalarıyla metalik veya inci dokulu bir görünüm elde etmeniz mümkün. Aydınlatma kullanarak da bu yeni boyanmış duvar dekorasyonunu zenginleştirebilirsiniz. Bu boyalar farklı ışık oyunlarıyla da etrafa keyifli bir hava katıyorlar. Dekoratif duvar boyası seçenekleri için aşağıdaki bağlantıdan ürün sayfalarına gidebilirsiniz:
https://www.filliboya.com/urun-listesi/ic-cephe-dekoratif-boyalar.html
Görseller: bhg.com, hgtv.com