LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
21 Nisan 2015

EVİNİZİ GÜZELLEŞTİRECEK DETAYLAR

Yeni bir eve yerleşiyor ya da evinizi baştan değiştirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Her eve uygulayabileceğiniz önerilerimize göz atarak siz de detaylarla fark yaratabilirsiniz.

 

1

Salonlar evde en fazla vakit geçirdiğimiz alanlar. Bu nedenle tarz bir salon yaratırken önceliğinizi konforlu bir dekorasyona vermelisiniz. Salon dekorasyonunuzu duvar rengine ya da aksesuarlara göre yapmak yerine koltuğunuza göre yapmalısınız. Koltuğunuzu yastıklarla süslemek ya da bir sehpa almak size kalmış.

 

2

Evinizin darlığından şikayet ediyorsanız duvarlardan kurtulun. Odaları birbirinden cam panellerle ayırabilirsiniz.  Hem daha ferah hem de daha aydınlık bir eve sahip olacaksınız.

 

3

Televizyon ünitenizi ahşap bir platform ile oluşturabilirsiniz. Ahşap mobilyalar duvar renklerinizi ve aksesuar seçiminizi özgür kılar.

 

4

Aksesuar ve mobilya seçerken renkleri birbiriyle uyumlu olmasına takılmayın.  Duvar renklerinizi sade tercih ederek ve az eşya  kullanarak her rengi birbiriyle kombinleyebilirsiniz. İpeksi mat dokusu ile ferah mekanlar için  Filli Boya Alpinasilan ürününün  açık tonlardaki Dağ Kristali veya Lületaşı renkleri tercihiniz olabilir.

 

6

Duvarlarınızın boş kalmasını istemiyorsanız tablolar kullanmalısınız. Tablolarda değişik şekiller ve resimler kullanmak size kalmış. Yeter ki sıradanlıktan kaçın.

 

5

Amerikan mutfak hem daha kullanışlı hem de daha modern bir tarzdır. Metal iskemleler, mutfak rafları ve metal davlumbazla lacivert renge boyayacağınız dolaplar mutfağa zamanın ötesinde bir görünüm kazandıracak.

 

7

Duvara monte edilmiş raf dolaplarla mekândan tasarruf sağlayın. Tezgâhın altındaki boşluğu da raf veya dolap olarak kullanabilirsiniz.

 

Bu kadar renk ve çeşitliliğe sahip bir eve sade bir yemek odası çok yakışacak. Siyah demir sandalyelerle çevrelenmiş ahşap bir masa, yukarıdan sarkıtılacak siyah bir avizeyle kombinlenebilir. Duvara asacağınız renkli bir tabloyla masanın sadeliğini daha da ortaya çıkaracaksınız.