LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
31 Ağustos 2015

EVİNİZİ TROPİKAL BİR ADAYA DÖNÜŞTÜRÜN

Tropik bir adada yaşamıyor olmanız, tropik enerjiyi evinize taşıyamayacağınız anlamına gelmiyor. Tropikal stille evinizde enerjisi son derece yüksek, canlı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Rahatlama, huzur, konfor ve daha pek çok duygunuzu harekete geçirecek bu dekorasyon stilini çok seveceksiniz.

 

Huzurlu uyku

1.gorsel-green-tropical-bedroom

Palmiye ağaçlarının gölgesinde bir hamakta saatlerce uyumak sizce de keyifli olmaz mıydı? Bu hayalinizi hemen gerçekleştiremiyorsanız dert etmeyin. Güne bir adadaymışsınız hissiyle başlamak için değişikliklere yatak odanızdan başlayabilirsiniz. Yeşil, sarı ve beyaz renkleri yoğun olarak kullanarak yatak odanıza tropikal bir esinti taşıyabilirsiniz.

 

Renk tonları

2.gorsel-Bathroom_claw_foot_tub_soaks_up_sun_next_jars

Tropikal esinti için banyonuzda mavi ve yeşil tonlarını kullanabilirsiniz. Vurgulayıcı bir dekorasyon için banyonuzu çok sayıda mumla süsleyebilirsiniz. Bununla birlikte duş kabini yerine ayaklı küvet tercih edebilirsiniz. Banyolarınızın duvarlarını Filli Boya Indeko –Home ürünümüzün Renxmatik iç cephe kartelasından seçeceğiniz mavi ve yeşilin en göz alıcı renkleriyle tamamlayabilirsiniz.

 

Tropikal bitkiler

3.gorsel-tropical-plants

En önemli ayrıntılardan biri canlı dekor kullanımı. Odalarınıza tropikal bitkiler yerleştirerek tropikal stili vurgulayabilirsiniz. Bunun için geniş yapraklı bitkiler tercih edebilirsiniz.  Tropikal çiçek desenlerini mobilyalarınızda kullanarak da başarılı bir sonuç alabilirsiniz.

 

Doğal dokular

4.gorsel-natural-furniture-texture

Dekorasyonunuzda doğal dokular kullanmanız etkileyici bir sonuç almanıza yardımcı olabilir. Bunun için duvarlarınızda ve pencerelerinizde hasır ve ahşap öğelere yer verebilirsiniz.

 

Görseller: homedit.com