LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
31 Ağustos 2015

EVİNİZİ YENİ GİBİ GÖSTERMENİN SIRLARI

Yeni ve temiz görünen bir ev psikolojik olarak kendinizi çok daha iyi hissettirebilir. Bazı küçük değişikliklerle evinizin çok daha canlı ve yeni görünmesini sağlayabilirsiniz. Nasıl mı?

 

1.gorsel-gallery-1429718280-187248131

 

Halıları yenileyin

Halılar evinizi temiz ve yeni gösterecek en önemli detaylardan biri. Yıkama makineniz varsa halılarınızı iyice temizleyebilir yoksa da iyi bir temizlemeciye verebilirsiniz. Halılarınızın yenilenme vaktinin geldiğini düşünüyorsanız da dekorasyonuna uyacak, iç açıcı yeni bir halı alabilir ve evinize tazelik getirebilirsiniz.

 

Her şey yerli yerinde!

Evinizin tüm eşya, dekor, boya ve tesisatlarının ihtiyaç duyduğu bakım ve onarımı gerçekleştirin. Örneğin, sökülmüş prizleri, sökülen menteşeleri yerli yerine oturtun. Dökülmüş sıvalar için bir usta bulun. Duvarlarınızı Filli Boya Alpina Style Dekoratif ürün grubuna ait desenli dokular ile yeniden canlandırın. Tüm bu değişikliklerden sonra evinizin fiziksel yenilenmesini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

 

2.gorsel-gallery-1429651686-167081699

 

Kapı değişikliği

Bütçeniz el veriyorsa kapılarınızı yenilemeniz evinizin yeni görünmesini sağlayabilir. Yeni kapılarınızı öncekilerden farklı bir renkte ve modern modellerden seçerek yenilik etkisini artırmayı kolayca başarabilirsiniz.

 

Aydınlatın!

Evinizin aydınlatmasında yapacağınız değişiklikler yenilik hareketinizde başarılı bir sonuç almanıza yardımcı olabilir. Mevcut aydınlatmanızı modern ve şık modellerle değiştirebilir, gündüz saatlerinde odalarınızın doğal ışıktan yeterince yararlanabilmesi için perdelerinizde değişikliğe gidebilirsiniz.

 

 

Görseller: countryliving.com