LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
31 Ağustos 2015

EVİNİZİN EKSİK KALAN PARÇASINI TAMAMLAYIN

Dekorasyonunuzu muhteşem bir görünüme büründürdünüz ancak hala bir şeyler eksik gibi mi geliyor? Belki de ihtiyacınız olan şey biraz ışıltı ya da birkaç çiçektir. Evinizin eksik kalan ve dekorasyonunuzun tamamlanmasını engelleyen o parçayı bulup odanızı son haline getirebilirsiniz. Sizin için bu konuda birkaç önerimiz var.

 

eksik_1

 

 

Evinizin karakterine uygun bir aydınlatma kullanmanız evinizin eksik kalan parçası olabilir. Bu örnekte görüldüğü gibi hafif ışıltılı, salkım salkım dökülen bir avize kullanarak güçlü bir etki yaratabilirsiniz.

eksik_2

Evinizin steril görüntüsünü ortadan kaldırmak için bir parça doğallık eklemelisiniz. Bunu da ancak bitkilerle başarabilirsiniz. Duvara asacağınız bir sarmaşık ya da odanızın bir köşesinde yetiştireceğiniz bitkiyle evinize doğal bir hava kazandırabilirsiniz.

 

 

eksik_3

Neden sadece evinizin duvarlarını boyamakla yetiniyorsunuz ki? Bir adım daha ileri gidip tavanınızı dilediğiniz renkte boyayabilirsiniz. Bu odanıza derinlik ve şıklık kazandırır. Tavanınızı Filli Boya İXİR ürününün en güzel renkleriyle canlandırabilirsiniz.

 

eksik_4

Evinizdeki ışık oranını artırmanız da bir diğer seçenek. Karanlık evler hiçbir zaman ilgi çekici değildir. Bembeyaz odanıza büyük pencereler ve aynalar koyarak ışık seviyesini artırabilirsiniz.

 

eksik_5

Yüksek bir raf yaparak kişisel eşyalarınızı bu bölümde saklayabilirsiniz. Ayrıca kitaplarınızı ve diğer sergilemek istediğiniz diğer eşyaları bu raflara yerleştirebilirsiniz. Oldukça şık olan bu yüksek raflar, yüksek tavanlı evlerinizin görünümünü de dengeleyecektir.