LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

EVİNİZİN GİRİŞİNİ DEĞİŞTİRECEK ÖNERİLER

Eve gelen misafirlerin ilk izlenimlerinin oluştuğu yerdir evin girişi. Evinize ilk defa gelen biri evin sıcaklığını ya da dekorasyonunu az çok buradan anlayabilir. Dekorasyon konusunda büyük etkiler yaratmak için ayrıntılar her zaman daha önemlidir.  Kapı girişinize koyacağınız şirin bir paspas ya da duvara asacağınız bir resimle konuklarınızı eve adımını attığı andan itibaren etkileyebilirsiniz.

Siz de evinizin girişini ufak tefek değişikliklerle daha sevimli hale getirin.

 

evin_girişi_için_öneriler_1

 

Paspas

Kapı girişinizdeki paspası daha ilgi çekici hale getirmek için sprey boyayla boyayarak üzerine istediğiniz bir yazıyı yazabilirsiniz.

 

evin_girişi_için_öneriler_2

 

Ayna

Evinizin girişinde kullandığınız aynanızı dekoratif öğelerle süsleyerek özelleştirebilirsiniz. Yuvarlak aynanızın etrafını deri bir kemerle kaplayarak, duvara asacağınız farklı bir tasarım elde edebilirsiniz.

 

evin_girişi_için_öneriler_3

 

Askı

Her evin girişinde mutlaka eşyalarımızı asacağımız bir askı olur. Bu defa satın almak yerine kendi askınızı yapmayı deneyin. Ağaç dallarından yapacağınız askıyı girişinizde dekoratif obje olarak da kullanabilirsiniz.

Eğer askınız yer kaplasın istemiyorsanız, duvara da monte edebilirsiniz.  Ağaç dalından yapacağınız askınızı dilerseniz Fiili Boya Caparol Ahşap Koruyucu Renk Kartelası’ndan istediğiniz bir renge boyayarak, kanca vidayla duvara monte edebilirsiniz.

 

evin_girişi_için_öneriler_5

 

Ayakkabılık

Ayakkabınızın çamuru ve pisliği evinize gelsin istemiyorsanız, etrafı kirletmeden ayakkabılarınızı koyabileceğiniz bir ayakkabılık yapabilirsiniz. Evde kullanmadığınız tepsinizin içini çakıl taşlarıyla doldurarak ayakkabılık olarak kullanabilir, böylece ayakkabılarınızı giriş kapınızın önünde bırakabilirsiniz.

 

evin_girişi_için_öneriler_6

 

Şemsiyelik

Yağmurlu günlerin kurtarıcısı olan şemsiyenizi lazım olduğu anlarda bulamıyor musunuz? Kapı girişinize koyacağınız şemsiye standıyla artık şemsiyeniz lazım olduğu her anda elinizin altında olacak. Hasır tel ve tahta kullanarak kendi şemsiyeliğinizi kendiniz de yapabilirsiniz.

 

evin_girişi_için_öneriler_7

 

Pano

Alışveriş listenizi sürekli unutuyorsanız, kapı girişinize koyacağınız bir panoyla bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Anahtarlığınızı da asabileceğiniz panonuzdaki listeyi isteseniz de unutamayacaksınız.

 

evin_girişi_için_öneriler_8

 

Halı

Kapı girişinde bulunan sade ve düz halınızı eğlenceli şekillerle boyayarak renkli bir hale getirebilirsiniz. Çocukken büyük bir keyifle oynadığımız seksek oyununu halınıza çizerek evinize gelen misafirlerinizin eğleneceği bir halı yapabilirsiniz.

 

 

 

Görseller: http://www.homedit.com/

http://www.houzz.com/