LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

FAS STİLİ EV VE BANYOLAR

Parlak renkleri ve geometrik desenleriyle sıcak bir atmosfer sunan Fas stilini, özellikle rahatına düşkün olanların çok seveceğinden eminiz.

Evinizde Fas stilini kullanacaksanız renk cümbüşüne hazır olun! Kırmızı, sarı, turuncu, yeşil ve mavinin parlak tonlarıyla dinamik ve canlı mekanlar yaratın.

Ayaklarınızı uzatıp keyif yapacağınız bir oturma düzeni arıyorsanız bu tarz sizin için iyi bir alternatif olabilir. Salonunuzda sedir, pelüş ve yastık kullanarak konforlu alanlar yaratabilirsiniz.

fasstili_1

Fas stilinin en iyi tamamlayıcısı aksesuarlardır. Dokuma halı, renkli bir kilim, desenli kumaş ve tüller kullanarak evinize otantik bir hava katabilirsiniz.

Fas stilinin en belirgin özelliklerinden biri de el işçiliği ürünler ve ahşap oymacılığı. Siz de ahşap oymalı bir masa ya da koltukla Fas stilini evinize taşımaya ne dersiniz?

Fas stilinde sadece halı ve kilimlerde değil, aydınlatmada da el işi ürünler kullanılıyor. Renkli camlardan yapılmış fenerler, aplikler ve mumlarla dekorasyonunuza egzotik bir hava katabilirsiniz.

fasstili_7

Banyolarda da Fas Stili

Fas stilinin sıcaklığını banyolarınıza da taşıyabilirsiniz.

Parlak renkleri, seramikleri, motif ve desenleriyle otantik bir etki yaratan Fas stilini modern evlerin banyolarında da görmek mümkün.

fasstili_6

Ağırlıklı olarak mavi, sarı ve morun kullanıldığı Fas stilinde duvarlar yarıya kadar seramikle süslenirken kalan kısmı da istenilen bir renge boyanıyor. Biz moru öneriyoruz! Morun her tonunu Filli Boya Renxmatik'te bulabileceğinizi hatırlatalım.

fasstili_5

Seramik lavaboların, ahşap oymaların, fener şeklinde apliklerin, altın rengi aksesuarların, mozaik ve seramik işlemelerin Fas stili bir banyonun en belirgin özellikleri arasında olduğunu hatırlatalım.

İlham verici Fas stili banyolar!

fasstili_4fasstili_3fasstili_2Görseller: https://www.decoist.com/