LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
10 Ağustos 2016

Filli Boya Bayileri Elinizin Altında

Filli Boya’nın geliştirdiği “En Yakın Bayi” özel uygulaması ile en yakın bayiye ulaşmak artık çok daha pratik. Birkaç tıkla en yakın bayinin harita üzerinde görülebildiği, adres ve telefon bilgilerine kolaylıkla ulaşılabildiği uygulamalarda seçilen bayiye yol tarifi de alınabiliyor.
Filli Boya mobil alanda gerçekleştirdiği “En Yakın Bayi” uygulaması, yaşam alanlarında yenilik isteyen tüketicilere kolay ve pratik ulaşım yolları sunuyor. Filli Boya “En Yakın Bayi” uygulamasıyla tüketiciler ihtiyaç duydukları ürünlere ulaşabilecekleri bayilere bir tıkla erişebiliyor.
En son geliştirilen teknolojilerle oluşturulmuş “En Yakın Bayi” uygulaması sadece birkaç tıkla en yakın bayinin harita üzerinde görülmesini sağlıyor, adres ve telefon bilgilerine ulaşma şansı veriyor. Yol tarifinin de alınabildiği uygulama ile ihtiyaçlara sahip olmanın pratik yolu bulunuyor. Filli Boya’nın mobil alandaki yeniliklerine bir yenisini daha eklediği “En Yakın Bayi” uygulamasında ayrıca Renxmatik Sistemi’nin yer aldığı bayilere ve yalıtım uygulaması hizmeti veren bayilere de kolaylıkla ulaşılabiliyor.
Kolay ve hızlı bir şekilde yaşam alanlarının yenilenmesine yardımcı olan Filli Boya “En Yakın Bayi” uygulaması ücretsiz olarak IOS için AppStore’dan, Android cihazlar için GooglePlay’den indirilebiliyor.


iOS


Filli Boya En Yakın Bayi


https://itunes.apple.com/tr/app/filli-boya-en-yak-n-bayi/id1068403039?mt=8


Android


Filli Boya En Yakın Bayi


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gbj.enyakinbayifilliboya