LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
10 Ocak 2018

Filli Boya Capatect Dekoratif Ürünler

Isı yalıtımı, evinizden dışarı kaçan ısıyı minimize etmekle birlikte, binanızın dış cephesinin şık bir dekoratif görünüme sahip olmasını sağlar. Capatect dekoratif ürünler, dış cephe yalıtım uygulaması neticesinde binaların dış cephesinin de iç cephesi kadar stil sahibi bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.


Dekor Profilleri


Capatect dekor profilleri

Capatect Dekor Profilleri, esnek ve su geçirmezdir. Bu profiller, genleştirilmiş polistren (EPS) bloklardan, bilgisayar kontrollü hassas kesim makineleri ile kesilip şekillendirilmiş, ardından akrilik esaslı bir sıva ile kaplanmıştır. Isı yalıtımı esnasında uygulaması son derece kolay olan Capatect dekor profilleri Capatect-S Isı Yalıtım Sistemi Boyası ile de boyanabilir. Capatect dekor profillere dış ortama karşı üstün dayanıma sahiptir.


Dekor Profili Yapıştırıcısı


Capatect dekor profili yapıştırıcısı

Capatect Dekor Profili Yapıştırıcısı, çimento esaslı ve yüksek polimer katkılı bir üründür. Bu ürünün yalıtım sırasında uygulaması son derece kolaydır. Esnek, suya dayanıklı ve yüksek yapışma gücüne sahiptir. Capatect dekor profili yapıştırıcısı nefes alır ve rutubet birikimini önler.


Elastik Tuğla Yapıştırıcısı


Capatect elastik tuğla yapıştırıcısı

Capatect Elastik Tuğla Yapıştırıcısı, sentetik reçine esaslıdır. Hem içeride hem de dışarıda uygulanabilen bu ürün yüksek yapıştırma gücüne sahip ve kullanıma hazırdır. Su buharı geçirgenliği yüksek olan Capatect Elastik Tuğla Yapıştırıcısı rutubet birikimini önler. Dış ortamlara dayanıklı ve su itici olan bu ürün çevreye duyarlıdır. Yalıtım uygulamalarında sıklıkla kullanılan Capatect Elastik Tuğla Yapıştırıcısı ürününün uygulaması kolaydır ve uygulandığı yüzeye tam uyum ve yüksek aderans sağlar.


Elastik Tuğla


Capatect elastik tuğla

Capatect Elastik Tuğla, yapılarda iç ve dış cephelerin dekorasyonu için kullanılır. Bu ürün, akrilik yapıya sahip bir kaplama malzemesidir. Capatect Isı Yalıtımı Sistemi üzerinde vazgeçilmez bir yere sahip olan Capatect Elastik Tuğla, tüm iç ve dış cephe dekorasyonlarında birbirinden farklı renkleri ve iki farklı dokusu ile çok sayıda alternatif sunar. Son derece hafif ve esnek olan Capatect Elastik Tuğla asla çatlama yapmaz ve nakliyesinde de zayiat olmaz. Uygulaması son derece kolay olan bu ürün için ekstra derz uygulaması yoktur ve ayrıca tuz kusup, solmaz. Nefes alan, su buharı geçirme kabiliyeti yüksek olan Capatect Elastik Tuğla aynı zamanda koruyucu üründür.