LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
10 Ocak 2018

Filli Boya Capatect Yalıtım Malzemeleri

Isı yalıtımı, evinizin kışın daha çabuk ısınmasını, yazın daha çabuk serinlemesini sağlar. Isı yalıtımı uygulaması yapılmış evlerde ısı kaybı minimuma iner. Doğru yalıtım uygulaması için doğru yalıtım malzemelerinin kullanılması gerekir. Capatect yalıtım malzemeleri, her binanın ihtiyaçlarına uygun olan ısı yalıtımı çözümleri sunar.


Isı Yalıtım Levhaları


Capatect ısı yalıtım levhaları

Capatect üstün performanslı ısı yalıtım levhaları, evinizden dışarıya kaçan ısı miktarını azaltarak doğalgaz faturalarınızda tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. Capatect ısı yalıtım levhaları; Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası, Dalmaçyalı Tek Fugalı Levha, Siyam Isı Yalıtım Levhası ve Taşyünü Isı Yalıtım Levhası çeşitleriyle her binanın yalıtım ihtiyaçlarına uygun çözüm sunar.


Yapıştırıcılar ve Sıvalar


Capatect yapıştırıcılar ve sıvalar

Isı yalıtımı uygulamasında kullanılan Capatect yapıştırıcılar ve sıvalar, ısı yalıtım levhalarının duvara yapışmasını ve üzerlerinin son kat kaplama uygulaması için hazırlanmasını sağlar. Capatect yapıştırıcı ve sıvaların; Isı Yalıtım Sistem Yapıştırıcısı, Isı Yalıtım Sistem Sıvası, Organic Isı Yalıtım Sistem Yapıştırıcısı, Organic Isı Yalıtım Sistem Sıvası, UNI Isı Yalıtım Sistem Sıvası ve CarbonMax Isı Yalıtım Sistem Sıvası gibi birbirinden farklı türleri uygulamada kolaylığın yanı sıra evlerde de üstün performanslı tasarruf sağlar.


Kaplamalar, Boyalar ve Astarlar


Capatect kaplamalar boyalar astarlar

Capatect kaplamalar, boyalar ve astarlar; sahip oldukları yeni nesil silikon teknolojisi ile ısı yalıtımı sonrasında daha yüksek performanslı suya dayanım ve nefes alımı sunar. Capatect kaplama, boya ve astarlar, sınırsız doku ve renk kombinasyonuna sahiptir; Mineral kaplama, CarbonFine Kaplama, Magic Fine Kaplama, Magic Quartz Kaplama, Silikonlu Kaplama gibi farklı türleri mevcuttur. Kaplamalar ayrıca kendi içlerinde çeşitli özelliklere ayrılır ve uygulamada farklı desen ve estetik dokular sunar.


Fileler


Capatect fileler

Capatect fileler, sahip oldukları yüksek alkali dayanım özelliği ile yalıtım sonrasında sıva içerisinde erimez ve özelliğini kaybetmez. Standart uygulamalar için 160 gr/m2 Donatı Filesi, akrilik sıva uygulamaları için 105 gr/ m2 Donatı Filesi ve yüksek darbe dayanımı gerektiren uygulamalar için de 340 gr/ m2 Panzer File çeşitleri vardır.


Dübeller


Capatect dübeller

Capatect dübeller, ısı yalıtım levhalarının yüzeye yapışmasına destek verir ve ısı yalıtım sisteminin rüzgar vakumlama yüklerine karşı korunmasını sağlar. Capatect; Standart Dübel, Beton Dübeli, Tuğla Dübeli, Gazbeton Dübeli ve Taşyünü Dübeli gibi farklı yüzeylere göre tasarlanmış ürünlere sahiptir.


Profiller


Capatect profiller

Capatect profiller, yalıtım sonrasında binaların köşelerini, pencere ve kapı kenarlarını olası mekanik hasarlara karşı korur ve ayrıca sıva katına düzgünlük sağlama amacı ile kullanılır. Capatect profillerin; Köşe Profili, Fileli Köşe Profili, Fileli Damlalık Profili, Fileli Fuga Profili, Fileli Dilatasyon Profili ve Subasman Profili olmak üzere uygulamaya özgü farklı çeşitleri vardır.