LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

HAFTA SONUNU EVDE GEÇİRMEK

Yoğun geçen bir haftanın ardından tatilinizi evde dinlenerek ve eksiklerinizi tamamlayarak geçirmek istiyorsanız önerilerimize göz atın!


İşe giderken erken kalkmak birçoğumuz için işkence olsa da hafta sonları da genellikle iş saatinde uyanırız. Yataktan hemen kalkmak yerine biraz tembellik yapın ve yatak keyfinizi biraz daha uzatın, ancak gününüzü uyuyarak geçirmeyin!


Güne iyi bir başlangıç yapmanın yolu güzel bir kahvaltıdan geçer. Hafta içi yapamadığınız kahvaltı keyfinin tam zamanı!


Bütün bir hafta sonunu evde geçireceğinize göre acele etmenize hiç gerek yok. Kahvaltıdan sonra kahvenizi hazırlayın ve uzun zamandır okuma fırsatı bulamadığınız kitabınızı okuyun, bir film ya da sevdiğiniz bir dizinin kaçırdığınız bölümünü izleyin.


Yavaş yavaş evi toparlama kısmına geçebilirsiniz. İyi bir toparlanmanın ardından duş alıp kendinize gelin. Şimdi sıra kendinizi şımartmakta!


Mevsim geçişlerinden etkilenen saçınıza ve cildinize gereken bakımı bu süreçte yapabilirsiniz. Evdeki malzemeleri kullanarak hazırlayacağınız doğal bakım maskeleriyle cildinize ihtiyacı olan nemi kazandırın.


Temizliğinizi ve kişisel bakımınızı tamamladığınıza göre artık biraz hava almak isteyebilirsiniz. Biraz yürüyüşe ne dersiniz?


 


Görseller: http://weekendtrips.com/