LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

HAVLU VE ÇARŞAFLARINIZI NASIL ORGANİZE EDERSİNİZ?

 Yatak, yorgan, nevresim, havlu, çarşaf derken neyi nereye koyacağımızı şaşırabiliyoruz. Düzenleyip organize etmek bir yana hepsini aynı yere sığdırmaksa ekstra zor.  Eşyalarınızı koyacak ayrı bir yeriniz ya da dolabınız varsa kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Aksi halde her biri bir kenara yığılabilir.

Havlu ve çarşaflarınızı organize ederek düzenleyebileceğiniz öneriler size bu konuda ilham verebilir.

 

havlu_çarşaf_organizasyonu_1

 

Sepet

Banyo dolabınıza yerleştireceğiniz bir sepetin içine havlularınızı rulo yaparak koyarsanız hem yerden tasarruf edebilir hem de şık bir görüntü yaratabilirsiniz.

 

havlu_çarşaf_organizasyonu_2

 

Dolap

Çarşaf ve havlularınızı koyacak bir dolabınız varsa, raflara düzgün bir şekilde yerleştirerek eşyalarınızı kategorize edebilirsiniz.

 

havlu_çarşaf_organizasyonu_3

 

Kutu

Önlük, peçete gibi ufak eşyalarınızı saklamak için eski kutuları, dolapları hatta mücevher kutularını kullanabilirsiniz. Vintage parçalar evinize otantik bir hava katarken küçük eşyalarınızı da ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır.

 

havlu_çarşaf_organizasyonu_4

 

Raf

Banyonuzda açık raf sistemini kullanarak duvara monte edebilirsiniz. Eşyaları muhafaza etmenin en basit yollarından biri olan raf sistemiyle havlularınıza pratik yoldan çözüm üretebilirsiniz.

 

havlu_çarşaf_organizasyonu_5

 

 Gardırop

Rustik ve vintage esintilerin hâkim olduğu bu tarz bir gardıropla eşyalarınızı ortadan kaldırırken, dekorunuza da farklı bir atmosfer katabilirsiniz.

 

havlu_çarşaf_organizasyonu_6

 

Askı

Nevresimleri genellikle katlayarak dolaba yerleştiririz. Bunun yerine bir de askıya asmayı deneyin. Bu sayede nevresimlerinizin ütüsünü de bozmamış olursunuz.

 

 

Görseller: http://www.homedit.com/