LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

HAYVAN TEMALI DEKORASYON

Evinizde hayvan motifleri kullanmak dediğimizde aklınıza ilk olarak leopar desenli kumaşlar ya da duvardan bize bakan bir geyik kafası geliyor olabilir. Aslında insanlar hayvan temasını kullanmaktan “çok fazla” buldukları için biraz kaçınıyorlar. Bugün üretilen aksesuarlar ise oldukça modern ve ince düşünülmüş şekilde. Dilerseniz bu aksesuarlarla orman hayatını evinize taşıyabilmeniz bile mümkün! hayvantemali_1 

Kedi motiflerinden, baykuş figüründen sıkıldınız mı? Biz size daha fazlasını öneriyoruz!
Kendi manzaranızı kendinizin yaratma zamanı geldi! İpleri elinize alın ve evinizde sadece hayvanlardan oluşan bir köşe hazırlayın!
 
KuşlarBugünlerde aksesuarlarda kuş temasından vazgeçilmiyor. Peki, bu trendden siz neden geri kalasınız? Oldukça modern bir görüntü veren baykuş heykelleriyle salonunuzda farklılık yaratabilir, kuş desenleriyle nevresimlerinize baharı getirebilirsiniz.Dilerseniz minik bir kuş kitaplığınızın tepesinden size bakabilir, dilerseniz mumlarla döşenmiş köşenize minik bir kuş misafir olabilir. Seçim sizin!

 
hayvantemali_2
hayvantemali_3
 
hayvantemali_4
 
 
 
Boynuzlu hayvanlar
Hayvan temalı dekorasyon tabii ki sadece kuşlarla ilgili değil. Duvarlarda asılan geyik kafaları, boynuzlar evinize oldukça rüstik bir görüntü verebilir.
 
hayvantemali_5
 
hayvantemali_6
 
Denizaltı
Denizler altına bir yolculuk hiç de fena olmaz değil mi?
 
hayvantemali_7
 
hayvantemali_8
 
Görseller: www.decoist.com