LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

HAYVAN TEMALI DEKORASYONEvinizde hayvan motifleri kullanmak dediğimizde aklınıza ilk olarak leopar desenli kumaşlar ya da duvardan bize bakan bir geyik kafası geliyor olabilir. Aslında insanlar hayvan temasını kullanmaktan “çok fazla” buldukları için biraz kaçınıyorlar. Bugün üretilen aksesuarlar ise oldukça modern ve ince düşünülmüş şekilde. Dilerseniz bu aksesuarlarla orman hayatını evinize taşıyabilmeniz bile mümkün!

 

hayvantemali_1

 

Kedi motiflerinden, baykuş figüründen sıkıldınız mı? Biz size daha fazlasını öneriyoruz!


Kendi manzaranızı kendinizin yaratma zamanı geldi! İpleri elinize alın ve evinizde sadece hayvanlardan oluşan bir köşe hazırlayın!


 


Kuşlar

Bugünlerde aksesuarlarda kuş temasından vazgeçilmiyor. Peki, bu trendden siz neden geri kalasınız? Oldukça modern bir görüntü veren baykuş heykelleriyle salonunuzda farklılık yaratabilir, kuş desenleriyle nevresimlerinize baharı getirebilirsiniz.

Dilerseniz minik bir kuş kitaplığınızın tepesinden size bakabilir, dilerseniz mumlarla döşenmiş köşenize minik bir kuş misafir olabilir. Seçim sizin!

 


hayvantemali_2


hayvantemali_3


 


hayvantemali_4


 


 


 


Boynuzlu hayvanlar


Hayvan temalı dekorasyon tabii ki sadece kuşlarla ilgili değil. Duvarlarda asılan geyik kafaları, boynuzlar evinize oldukça rüstik bir görüntü verebilir.


 


hayvantemali_5


 


hayvantemali_6


 


Denizaltı


Denizler altına bir yolculuk hiç de fena olmaz değil mi?


 


hayvantemali_7


 


hayvantemali_8


 


Görseller: www.decoist.com