LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

HEM TROPİKAL HEM MODERN VİETNAM EVİ

Yaz mevsimini bu kadar sevip ev dekorasyonunda yaz esintileri kullanmamak olur mu? Olmaz! Yaz sıcaklığını içinizde hissedeceğiniz, enerjinizi yükseltecek tropikal tasarımları evinizde kullanmaya ne dersiniz? Vietnam’da modern bir dairedeki tropikal esintiler evinizde uygulayacağınız dekorasyon hakkında size fikir verebilir. Gelin, Vietnam’daki bu tropikal evi yakından inceleyelim…

 

hem_tropikal_hem_modern_1

 

Tropikal dekorasyon denildiğinde aklımıza ilk olarak egzotik meyveler, sıcak renkli tasarımlar, rengârenk aksesuarlar, canlı çiçekler, bitkiler ve hayvan figürleriyle sarmalanmış dekorasyonlar geliyor.

 

hem_tropikal_hem_modern_2

 

Bu üç katlı evde bahçeden terasa, giyinme odasından çocuk odasına kadar bir evde bulunabilecek her alan mevcut. Zemin katta yaşam alanı olarak kullanılabilen bir salon ve mutfak bulunurken; evin girişinden bahçeye giriş çıkışı kolaylaştırmak içinse büyük ve sürgülü kapılar kullanılmış. Üçüncü katta bulunan terassa hem manzarası hem de dekorasyonuyla keyifli anlar yaşamaya olanak sunuyor.

 

hem_tropikal_hem_modern_3

 

Salonda ve mutfakta açık renkli mobilyaların, yer döşemesinde beyazın tercih edildiği bu evde hem modern hem de minimalist tasarımı bir arada görmek mümkün. Büyük camlar ve açık renkli eşyalar eve doğal bir ışık sağlarken, ferah bir atmosfer kazandırıyor.

 

hem_tropikal_hem_modern_4

 

Renkli sandalyeler, çiçekler ve aksesuarla oldukça canlı ve enerjik görünen bu tasarımı siz de evinizde uygulayarak tropikal esintileri evinize taşıyabilirsiniz.

 

hem_tropikal_hem_modern_5

 

hem_tropikal_hem_modern_8

 

hem_tropikal_hem_modern_10

 

hem_tropikal_hem_modern_12

 

hem_tropikal_hem_modern_15

 

 

 

Görseller: http://freshome.com/