LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
13 Aralık 2016

HOME OFFICE ÇALIŞANLARIN İŞİNİ KOLAYLAŞTIRACAK 5 FİKİR

Eğer işiniz çalışmak için trafikte ömrünüzü tüketmenizi gerektirmiyorsa ve Home Office çalışıyorsanız, çalışma odanızı önereceğimiz fikirlerle düzenleyip işlerinizi kolaylaştırabilir ve çalışma ortamınızı güzelleştirebilirsiniz. Ne de olsa çalışırken en başta kafa rahat olmalı!

Masa başında sıkıldıysanız işinizi koltuğa taşıyın!


Sürekli sandalyede oturmaktan beliniz ağrıdıysa, görseldeki gibi bir düzenleyiciye iş malzemelerinizi doldurarak evinizin her köşesini ofise çevirebilirsiniz.

dekoratif evrak düzenleyici

Mantar panonun sizce de zamanı geçmedi mi?


Notları organize etmek gerektiğinde ilk akla gelen her zaman mantar panolar oluyor. Siz alışılmışın dışına çıkın ve beğendiğiniz bir tabloyu yan yatırarak, onu bir not panosu haline dönüştürün. Bu şekilde çalışma ortamınız sıkıcı bir ofis olmaktan çıkıp sanat galerisine dönüşebilir!


dekoratif pano

Ekmek kutusundan şarj istasyonu


Evet, yanlış görmediniz. Eğer yaratıcılığınızı kullanırsanız ekmek kutusu ekmek saklamaktan çok farklı amaçlara hizmet edebilir. Örneğin, mutfağınızda boş duran ya da yeni edineceğiniz bir ekmek kutusunu şarj istasyonuna dönüştürerek çalışma odanızdaki kablo karmaşasına son verebilirsiniz.

ekmek kutusundan şarj istasyonu

Mandallardan sevimli bir ajanda


Haftanızı planlarken standardın dışına çıkıp farklı bir yol izlemeye ne dersiniz? Toplantılarınızı ya da planlarınızı bir kâğıda yazın ve üzerine günleri yazdığınız mandallarla bir ipe asın. Böylece sürekli gözünüzün önünde olacak notlarınızla hiçbir planınızı unutmayacak ve bu yaratıcılığınızla görenleri küçük ofisinize hayran bırakacaksınız.


mandallı blok not

Kek kabından düzenleyici


Masanızın çekmecesine koyacağınız bir muffin kabı ile masanızın üstünde gereksiz yer kaplayan ve kaybolmaya müsait eşyalarınızı güvenilir bir şekilde saklayabilirsiniz. Bu sayede acil bir tatlı krizinde de nereye bakacağınızı biliyor olacaksınız!
kek kabından çekmece düzenleyici

Görseller: bhg.com, hgtv.com