LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

HUZUR DOLU EVLERİN SIRLARI

Evinizin sizce olmazsa olmaz bölümü hangisi? Rahatça dinlenebileceğiniz odalar bu listenin başında yer alıyor.  Günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacak, huzur verici bir oda yaşam enerjinizi canlı tutmaya yardımcı olabilir. Evinizin dekorasyonunun aynı anda hem kusursuz hem de rahatlatıcı olması mümkün. Evinizi huzur verici hale getirmenin yollarını bu yazımızda bulabilirsiniz.



 



arkanızayaslanın



 



Arkanıza yaslanın ve gevşeyin



Koltuğunuza kıvrılıp televizyon izlediğinizde ya da romanınızı okumaya başladığınızda kendinizi rahat ve konforlu hissetmek isteyebilirsiniz. Bu konuda klasik koltuklar en iyi alternatiflerden biri. Eğer bu konuda biraz seçiciyseniz son trend parlak renkli koltukları da tercih edebilirsiniz. Öte yandan, tercihinizi rahatlamanız için harika bir seçenek olabilecek hem şık hem de rahat  bir koltuktan yana kullanabilirsiniz.



 



hafifbiresinti



 



Hafif bir esinti



Canlı bitkiler huzur verici bir dekorun olmazsa olmazlarından. Negatif enerjinizi atmanızın yanında enerji depolamanıza da yardımcı olabilecek canlı bitkilerle güne enerji dolu başlayabilirsiniz. Evinize doğal bir atmosfer kazandıracak bitkileri odalarınızda dekorasyon aksesuarı olarak kullanarak, evinize şıklık katabilirsiniz.



 



eğimlimobilyalar



 



Eğimli mobilyalar



Eğimli mobilyaların zarif hatları, evinizin odalarını huzur verici hale getirmenize yardımcı olabilir. Abartılı olmayan eğimlerin kullanıldığı mobilyalar ruh halinizi dingin hale getirebileceği gibi, dairesel şekillerdeki mobilya ve aksesuarlarla da uyum sağlayabilir.



 



renk seçimi



 



Renk seçimi



Duvarlarınız için seçeceğiniz renk, evinize dinginlik kazandırmada önemli bir rol oynar. Bu nedenle renk tercihinizi pastel tonlar yönünde kullanabilir, evinizin tamamında bir uyum yakalayabilirsiniz. Böylece koyu kahverengi ahşap mobilyalarınız bile evinizin yatıştırıcı halini bozamayacaktır. En güzel pastel renkleri Filli Boya Renk Galerisi’nden seçebilirsiniz!



 



 



Görseller: www.homedit.com



  Renk Etkisi