LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

İLGİNÇ LAMBA TASARIMLARI

Aksesuar kullanımı dekorasyonda çarpıcı bir etki yaratmanın en iyi yollarından... Farklı renk ve stilde bir aksesuar evinizin havasını değiştirmeye bazen yetebilir. Dilerseniz aydınlatmanızda ilginç tasarımlı bir lamba kullanarak bunu başarabilirsiniz.


 


ilginclamba_1


 


Bulut şeklinde tasarlanan, yağmur ve gök gürültüsü sesi çıkarabilen bu lamba tasarımıyla oldukça ilgi çekiyor. Hareket edebilen ve sesi ayarlanabilen bu lambayla sıcak günlerde evinize yağmur yağıyormuş havası dahi yaratabilirsiniz.


 


ilginclamba_2


 


İçinde bitki yetiştirebileceğiniz cam bir fanusu aynı zamanda lamba olarak kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Kristyna Pojerova’nın tasarladığı bu lambayla evinizde yeşil bir alan yaratabilirsiniz.


ilginclamba_3


 


Jelibon seviyorsanız küçük ayılardan tasarlanan bu lambaya bayılacaksınız! Tek tek iplere geçirilen ayıcıklardan oluşan bu lambayla evinizi renklendirebilirsiniz.


 


ilginclamba_4


 


Dekorasyonda sıkça kullanılan kitapları aydınlatmanızda da kullanabilirsiniz. Kitabınızın kapağını açtığınızda lambaya dönüşen bu portatif lambayı ister masanızın üzerine koyun ister duvara asın. Seçim sizin!


 


ilginclamba_5


 


Dondurma külahı şeklinde tasarlanan lambalarla dekorasyonunuza yaz esintilerini taşımaya ne dersiniz? Enerji tasarruflu ampuller için özel olarak tasarlanan bu lambaları evin en çok vakit geçirdiğiniz bölümlerinde kullanabilirsiniz.


 


ilginclamba_6


 


Duvarlarınızın rengi maviyse denizanası şeklinde tasarlanan bu beyaz sarkıt lambalarla odanızda sualtı atmosferi oluşturabilirsiniz.


 


ilginclamba_7


 


Ağaç dalları şeklinde tasarlanan bu lambanın duvarlarınızda oluşturduğu ağaç gölgeleriyle kendinizi ormanda hissedeceksiniz.


 


Görseller: https://www.boredpanda.com/