LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

İLGİNÇ RAF TASARIMLARI

Evinize yeni bir görünüm kazandırmanın ve dekorasyonunuzu kişiselleştirmenin en iyi yollarından biri de tasarım ürünler kullanmak. Siz de sıradan mobilyalar ya da aksesuarlar yerine farklı şekillerde ve boyutta tasarlanmış ürünler kullanarak evinize ilginç bir hava katabilirsiniz.

 

ilgincraf_1

 

Dekorasyonun önemli bir parçası haline gelen kitapları siz de evinizde kullanmak ister misiniz? Kalp atışlarından esinlenerek tasarlanan bu rafa kitaplarınızı yerleştirerek dekorasyonunuza ilginç bir aksesuar ekleyebilirsiniz.

 

ilgincraf_2

 

Terazi kefesine benzeyen tasarımıyla dikkat çeken bu kitaplığın bölmelerini okuduğunuz ve henüz okumadığınız kitaplara ayırabilirsiniz.

 

ilgincraf_3

 

Küçük alanlarda kullanılan işlevsel mobilyalar hayat kurtarıyor. Koridorunuzda kullanacağınız bu kitaplığın parçalarını aşağıya doğru hareket ettirdiğinizde eşyalarınızı asabileceğiniz bir askıya dönüştürebilirsiniz.

 

ilgincraf_4

 

Son zamanların yeni trendi zikzak modasını kitaplığınıza da taşıyabilirsiniz. Yükseldikçe rafları küçülen ve ombre tekniğiyle boyanan bu rafla duvarınıza hareket kazandırabilirsiniz.

 

ilgincraf_5

 

Bir türlü okuyamadığınız ve rafa kaldırdığınız kitaplarınızı duvara asmaya ne dersiniz? Duvara monte ederek kullanılan bu tahta askıya asılan kitaplar sizde de bir an önce okuma isteği uyandırmıyor mu?

 

ilgincraf_6

 

Sevdiğiniz karakterleri duvarınızda görmek hoşunuza gider miydi? Batman şeklinde tasarlanan bu kitaplıktan ilham alarak siz de sevdiğiniz karakterleri duvarınızda ölümsüzleştirebilirsiniz.

 

Görseller: http://www.homedit.com/