LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
01 Eylül 2015

İLHAM VERİCİ HOME OFFICE DEKORASYON FİKİRLERİ

Nerede, hangi koşullarda çalıştığınız iş veriminizi artırabilir ya da azaltabilir. Evinizin bir odasını home office olarak kullanıyor ya da kullanmak istiyorsanız, ilham verici dekorasyon fikirlerimize göz atarak yaratıcılığınızı keyifli bir çalışma alanı yaratabilirsiniz. Bu sayede çalışmalarınızda daha yaratıcı ve verimli sonuçlar alabilirsiniz.

 

Sıra düzeni

1.gorsel-arnold-desk-0515

Çalışma odasını ailenizin tümünün kullanabileceği bir konseptte hazırlayabilirsiniz. Okul sırası düzeninde bölmeli biçimde hazırlayabileceğiniz çalışma alanı, odanızın alanını verimli olarak kullanmanıza yardımcı olabilir. Bununla birlikte bu düzen disiplinli bir çalışma ortamına olanak tanıyacağı için daha kolay konsantre olabilirsiniz.

 

Konfor ve nostalji bir arada

2.gorsel-54ea10f6d5fe8_-_cottage-character-living-room-0215-xln

Vintage bir masa, rahat ve yumuşak yastıklarla süslenmiş konforlu bir kanepe. Konforun ve nostaljinin bir arada olduğu bu konseptle iş veriminizi artırabilirsiniz. Odanızdaki bu yenilikle ilgi çekici bir çalışma ortamı hazırlayabilirsiniz.

 

Sanatsal bakış

3.gorsel-54f386317571b_-_artist-in-residence-desk-0213-lgn

Çalışma odanıza sanatsal bir dokunuş yapmanız motivasyonunuzu ve konsantrasyonunuzu artırmaya yardımcı olabilir. Bunun için abanoz bir masayla leopar bir sandalyeyi kombinleyebilir, duvarlarınıza çerçeveler yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz işi biraz daha ileri boyuta taşıyıp sahne ışığı tarzında ayaklı bir aydınlatma kullanabilirsiniz.

 

Rüstik köşeler

4.gorsel-54eb66d3a47e9_-_06-a-cottage-revival-writing-nook-0314-ryax5p-s2

Rüstik dekorasyon sevenlerdenseniz ahşap ağırlıklı bir oda hazırlayabilirsiniz. Çalışma alanı için ayırabileceğiniz bir odanız yoksa bu fikri evinizin en sevdiğiniz penceresine de uygulayabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan küçük bir çalışma masası, ahşap bir sandalye ve bir aydınlatma.

 

Duvarlarınız için en seçkin ve modern renkleri Filli Boya Renxmatik iç cephe kartelasından seçebilirsiniz.

 

 

Görseller: countryliving.com