LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
13 Aralık 2016

KEDİ SEVERLER HEDİYE ÖNERİLERİ

Kedileri seven dostunuz için ona kedileri hatırlatacak eşyalar ya da dostunuzun dostu kediye hoşuna gidecek eşyalar verebilirsiniz. Dikkat çekecek ve kedi sever dostlarınızı mutlu edecek bu hediyeler biraz sıradışı. Kedi severler için tasarlanmış kedi temalı en güzel hediyeleri bir araya getirdik.

Tırmalama bilgisayarı


Siz oturmuş işinizle gücünüzle uğraşırken, ilgisizlikten canı sıkılan kedinizin bilgisayarınızın üstüne atladığını tahmin ediyoruz. Kedinin kendi bilgisayarına geçmesinin vakti gelmiş demek ki. Hem tırmalayıp oyun oynasın hem de size bulaşmasın.
Laptop karşısında kendi

Kedi desenli mutfak havluları


Kediler temizlikleriyle meşhurdur değil mi? Mutfakta vakit geçirmeyi seven bir kedi sahibine verilebilecek en tatlı hediyelerden biri de bu siyah beyaz kedi desenli mutfak havluları.
kedi desenli mutfak havluları

Jaws temalı tişört


Kedilere olduğu kadar sinemaya da tutkun bir sevdiğiniz için ideal hediye. Spielberg’in klasik gerilim filmi Jaws’ta başrolü kedilere versek ne olurdu dersiniz? Evet, sonuç o kadar da korkunç değil, haklısınız.
kedi baskılı tişort

Kedili yastık kılıfı


Kedileriyle uyumayı sevenler için biçilmiş kaftan. Siz başınızı bu kedi desenli yastık kılıflarına yaslayın, kediniz ayak ucunuza kıvrılıp yatsın.
yatağın üzerinde siyah kedi

Şemsiye


Kim demiş kediler sudan nefret eder diye? Üstünde şirin kara kediler olan bu şemsiye tam da bir kedi severe göre. Yağmurlu kış günleri için ideal bir hediye.
kedi baskılı şemsiye

Portatif kedi hamağı


Kedisi hep ayaklarının dibinde olsun isteyen kedi sahipleri için tasarlanmış bir hediye. Dilediğiniz koltuk ya da sandalyenin ayaklarına kurulabilen bu hamakla kedinizin keyfi her zaman yerinde.
sandalyenin altında kedi hamağı

Kedili teyze oyuncağı


Kedili teyzeleri hepimiz tanıyoruz, her mahallede en az bir tane var onlardan. Şakayla karışık, ilerde onlarca kediyle birlikte yalnız yaşayacağını söyleyen arkadaşlarınız için ideal bir oyuncak.
kedili teyze oyuncağı
Görseller: uncommongoods.com, boredpanda.com, etsy.com, hgtv.com