LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

KENDİN YAP BAHAR PROJELERİ

2013’ün trend akımlarından olan “kendin yap” projeleri (DIY) her geçen gün popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Evde bulunan ürünlerin değerlendirilmesiyle yapılan bu projeler, kişinin yaratıcılığına göre şekil alıyor. Kişiye özel şık ve farklı tasarımların elde edildiği bu projelerin maliyetli olmaması ve geri dönüştürülebilmesi ise en büyük avantajı…

Kış ayını yavaş yavaş geride bıraktığımız bu günlerde, kendin yap projeleriyle neler yapabileceğimize gelin hep birlikte göz atalım…

 

dıy_1

 

Kapı önünde yer alan paspasınızın üzerine iğne iplik yardımıyla yazacağınız yazıyla misafirleriniz için küçük bir karşılama töreni hazırlayabilirsiniz.

 

dıy_2

 

Bahar ayları yağmurlu günleri de beraberinde getiriyor. Ayakkabılarınızın eve çamur bulaştırmasını istemiyorsanız, tahtalardan yapacağınız renkli ayakkabılıkla bu dertten kurtulabilirsiniz.

 

dıy_3

 

Baharla beraber her yer çiçekler ve renklerle bezenirken, saksıları es geçmek olmaz. Kahverengi saksılarınızı renkli boyalarla boyayarak canlı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

 

dıy_4

 

Evinizde bulunan eski abajur ya da aksesuarlardan çiçek saksısı yapabilirsiniz.

 

dıy_5

 

Çiçek saksınızı fileden bir örgüyle tavana asarak balkonunuza şık bir görüntü kazandırabilirsiniz.

 

dıy_6

 

Gerçek ağaç yapraklarından ve çiçeklerden kapı süsünüzü kendiniz yapabilirsiniz.

 

 

 

Görseller: http://www.apartmenttherapy.com/

 http://budgetplanningwedding.com/