LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

KIRMIZI VE YEŞİLLE YILBAŞI DEKORASYONU

Yeni yıla girerken evinizi yılbaşı renkleri kırmızı ve yeşille dekore etmek ister miydiniz? Oldukça baskın iki renk olan kırmızı ve yeşili dilerseniz Filli Boya ile duvarlarınızda, dilerseniz de yalnızca aksesuarlarınızda kullanabilirsiniz. Seçim sizin!

Sizin için yılbaşı dekorasyonu önerilerimize göz atarak evinize yeni yılın heyecanını kazandırabilirsiniz.

 

Oturma odası

 

yilbasirenkleri_1

 

Oturma odanız için yeşil ve kırmızı renkler yılbaşını yansıtması açısından oldukça uygun olacaktır. Bu baskın renkleri sadece yılbaşı gecesinde bile kullanmanız misafirlerinizin gözlerini alacak! Yoğun renkler olmasından dolayı aksesuarlarınızda tercih edebilir, şekildeki gibi tekli koltuğunuzun rengi yeşil seçebilir ve vazolarınızda kırmızı renge yer verebilirsiniz.

 

Mutfak

 

yilbasirenkleri_2

 

Evin en hareketli bölümlerinden biri olan mutfak dekorasyonunda baskın renkler kullanmanız mutfağınızın canlanması açısından doğru olacaktır. Yemek takımlarınızı kırmızı ve yeşil renklerde seçebilir, perde ve halılarınızla uyum sağlayabilirsiniz.

 

Yatak odası

 

yilbasirenkleri_3

 

Düz ve sade renklerden sıkıldınız mı? Öyleyse bu kış yeşilin ve kırmızının koyu tonlarıyla yatak odanıza biraz hareket kazandırın. Kırmızı yatak örtüleri, vazolar, çerçeveler ya da yeşil halılar ve battaniyeleri evinize taşıyabilirsiniz.

 

 

Banyo

 

yilbasirenkleri_4

 

Bu kış banyonuzu yeşilin ve kırmızının en güzel tonlarıyla canlandırmanın tam zamanı! Duş perdenizde, sabunluk, ayna gibi küçük aksesuarlarda ve havlularınızda kırmızı ve yeşil tonlarıyla canlılık yakalayabilirsiniz.

 

Siz yılbaşı için evinizi nasıl dekore etmek isterdiniz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!

 

Görseller: www.sheknows.com