LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

KIŞ AKSESUARLARI İÇİN EN İYİ SAKLAMA ÖNERİLERİ

Kış aylarında üzerimize giydiğimiz giysiler de aksesuarlar da daha fazla oluyor. Ceketler, şallar, kemerler, atkılar bazen birbirine karışabiliyor.Sizin için kış aksesuarlarınızı düzenleyebileceğiniz öneriler sunuyoruz. Bu önerilerle dolaplarınızı artık daha düzenli hale getirebilirsiniz. kisaksesuar_1      kisaksesuar_3          Atkılarınızı, şallarınızı düzenleyip katlamakla uğraşmayın. Yukarıda bulunan askılardan satın alarak kapınızın arkasına ya da duvara asabilir, şallarınızı içine yerleştirip dolabınızın rahatlamasını sağlayabilirsiniz. 

kisaksesuar_4
Kış aylarında giydiğiniz botlarınız yazın saklarken kırılıp derisinde çatlamalar meydana gelebiliyor. Bunu önlemek için botlarınızı dik tutacak aparatlar edinebilirsiniz. 

kisaksesuar_5
Çekmecelerinizde bir türlü aradığınız çorapları bulamıyorsanız çekmecenin içine yerleştireceğiniz bir düzenleyici şart! kisaksesuar_6Çeşitli eşyalarınızı içine koyabileceğiniz kapıya asılan askılardan satın alabilirsiniz. kisaksesuar_7Dolabınızı düzenlerken içine birçok eşyanızı koyabileceğiniz farklı boyutlarda kutular almanız çok işinize yarayacaktır. kisaksesuar_8İçine eldivenlerinizi, berenizi koyabileceğiniz şık ve açık kutular edinebilirsiniz. Peki siz kış aksesuarlarınızı nerede saklıyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın…Görseller: www.sheknows.com