LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
19 Ağustos 2015

KİTAP KURTLARI İÇİN EN İDEAL OKUMA KÖŞELERİ

Kendinizi bir kitap kurdu olarak tanımlıyorsanız ya da yalnız kalmaktan keyif alıyorsanız evinizin bir köşesini özel olarak dekore edebilirsiniz.  İşte burası benim kuytu köşem diyebileceğiniz alanlar tasarlamanız için ilham verici önerilerimiz...

 

Gizli köşeniz

 

1.gorsel-54c06618d8fb1_-_hbx-reading-nook-s2

 

Biraz mahremiyet istiyorsanız çekin perdelerinizi ve kendinizle baş başa olmanın keyfini yaşayın. Size ait bu alanda rahatsız edilmemenin keyfini saatlerce çıkarabilirsiniz.

 

Biraz huzur

 

2.gorsel-4c066193d220_-_-window-seat-pat-healing-round-window-0712-smallrooms04-xln

 

Perdelerin sonuna kadar açıldığı bir pencere, sıcak bir kahve, kitabınız ve siz. Aradığınız sihirli sözcükler bunlarsa pencere kenarında bir oturma alanı yaratın, sehpanızı çekin ve burayı huzur bulduğunuz köşe haline getirin.

 

Gün ışığından yararlanın

 

3.gorsel-54c2b83f4eea6_-_angle-green-bed-window-0211-new-xl

 

Kendiniz için ideal bir köşe bulamadıysanız hiç dert değil. Yatağınızı en sevdiğiniz okuma köşeniz olarak kullanabilirsiniz. Gün ışığının canlandırıcı etkisinden fazlasıyla yararlanabilmek için yatağınızı pencerenizle sıfır hale getirebilirsiniz.

 

Konfor köşeniz

 

4.gorsel-8-hbx-gold-paper-rosewood-tansu-chest-0711-barrett07-de

 

Ayaklarınızı boylu boyuna uzatabileceğiniz rahat bir koltuk sizin yeni cennetiniz olabilir. Keyfinize gece de devam etmek isterseniz ve çabuk üşüyen bir yapınız varsa polarınızı üstünüze alın ve köşenizin saatlerce keyfini çıkarın.

 

Görseller: housebeautiful.com