LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

KOMODİN YERİNE BU EŞYALARI KULLANMAYA NE DERSİNİZ?

Geceleri başucumuzda kitap, gözlük, su koymak için bir komodin olsun isteriz. Bildiğimiz komodinler standart çekmeceli küçük masalardır. Biraz daha farklı olabilmek için birçok farklı eşyayı komodin yerine kullanabilmeniz mümkün.

İşte yepyeni bir tasarımla komodin olarak kullanabileceğiniz o eşyalar!

Sandalye

 

komodin_1

Düşündüğünüzde sandalyeler komodin yerine kullanılabilmek için çok uygun. Oturma yerleri tam yatağınızın başına denk gelecek ve düz yapısı istediğinizi üzerine koymanıza olanak sağlayacaktır. Üzerine astığınız ışıklarla daha zarif görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

Davul

 

komodin_2

Eğer aradığınız eğlenceli, ilginç ve dikkat çekici bir tasarımsa davulu komodin olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca bu bir hevesle aldığınız ama çalmayıp evinizde boşu boşuna duran davulun bir işe yaramasını sağlar!

 

Ayaklı sehpa

 

komodin_3

Her yöne çekip itebileceğiniz ayaklı bar sehpaları bir komodin olarak oldukça işinize yarayacaktır.

 

Fıçı

 

komodin_4

Kendinize uygun tasarımlarla boyayarak süsleyebileceğiniz fıçılar özellikle çılgın ev sahipleri için mükemmel bir eşya olacaktır.

 

Sepet

 

komodin_5

Dekoratif amaçlı kullandığınız hasır sepetleri başucunuzdaki eşyaları yerleştirmek için kullanabilir, doğal bir hava yaratabilirsiniz.

 

Kitaplar, dergiler

 

komodin_6

Üst üste yığdığınız ve duvara dayadığınız kitap ve dergiler kadar daha sağlam bir şey yoktur. Üzerine çok ağır olmamak şartıyla istediğiniz eşyayı koyabilirsiniz.

 

Raf

komodin_7

Eğer yatağınız duvara dayalıysa neden bir rafı komodin olarak kullanmayasınız?

 

Görseller: www.apartmenttherapy.com