LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

KOMODİN YERİNE BU EŞYALARI KULLANMAYA NE DERSİNİZ?

Geceleri başucumuzda kitap, gözlük, su koymak için bir komodin olsun isteriz. Bildiğimiz komodinler standart çekmeceli küçük masalardır. Biraz daha farklı olabilmek için birçok farklı eşyayı komodin yerine kullanabilmeniz mümkün.



İşte yepyeni bir tasarımla komodin olarak kullanabileceğiniz o eşyalar!



Sandalye



 



komodin_1



Düşündüğünüzde sandalyeler komodin yerine kullanılabilmek için çok uygun. Oturma yerleri tam yatağınızın başına denk gelecek ve düz yapısı istediğinizi üzerine koymanıza olanak sağlayacaktır. Üzerine astığınız ışıklarla daha zarif görünmesini sağlayabilirsiniz.



 



Davul



 



komodin_2



Eğer aradığınız eğlenceli, ilginç ve dikkat çekici bir tasarımsa davulu komodin olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca bu bir hevesle aldığınız ama çalmayıp evinizde boşu boşuna duran davulun bir işe yaramasını sağlar!



 



Ayaklı sehpa



 



komodin_3



Her yöne çekip itebileceğiniz ayaklı bar sehpaları bir komodin olarak oldukça işinize yarayacaktır.



 



Fıçı



 



komodin_4



Kendinize uygun tasarımlarla boyayarak süsleyebileceğiniz fıçılar özellikle çılgın ev sahipleri için mükemmel bir eşya olacaktır.



 



Sepet



 



komodin_5



Dekoratif amaçlı kullandığınız hasır sepetleri başucunuzdaki eşyaları yerleştirmek için kullanabilir, doğal bir hava yaratabilirsiniz.



 



Kitaplar, dergiler



 



komodin_6



Üst üste yığdığınız ve duvara dayadığınız kitap ve dergiler kadar daha sağlam bir şey yoktur. Üzerine çok ağır olmamak şartıyla istediğiniz eşyayı koyabilirsiniz.



 



Raf



komodin_7



Eğer yatağınız duvara dayalıysa neden bir rafı komodin olarak kullanmayasınız?



 



Görseller: www.apartmenttherapy.com Renk Etkisi