LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
19 Ağustos 2015

KONFOR SEVERLERE İLHAM VERİCİ MODERN TASARIMLAR

Hemen herkesin bir sofistike yanı vardır ve dekorasyonunda bu yanını göstermek ister. Siz de evinize biraz sofistike hava katmak isterseniz dekorasyonunuza bir duruş kazandırın. Tabii biraz da şıklık eklemeyi de ihmal etmeyin. Şehir içinde bir apartman dairesinde ya da bir çatı katında yaşıyorsanız dekorasyonunuzu sofistike hale getirme konusunda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

 

Doğru seçim yapmaya özen gösterin

 

1.gorsel-the-cross-design

 

Evinizin dekorasyonunu değiştirmeye karar verdiğinizde her şeyden önce yapacağınız değişiklerinin sizi rahatsız etmeyecek olmasına dikkat edin. Yaptığınız değişikliklerin günlük alışkanlıklarınızda küçük de olsa değişikliklere neden olabileceğini unutmayın. Buna hazırlıklı olun ve gözlerinizi yeniliğe karşı açık tutun.

 

Fit bir masa

 

2.gorsel-amy-lau-design
Değişiklik yapmaya pek çok noktadan başlayabilirsiniz, fakat en basit yol yeni bir masadan geçiyor. Kafe konseptinde olduğu  gibi tam da alanınızın ölçüsünde küçük bir masa satın alabilirsiniz. Alanınızı tam olarak kaplayacak masanızı şık sandalyelerle kombinleyebilirsiniz.

 

 

Sıcak renkler

 

3.gorsel-linda-shore-design

 

Yatak odanızda modern bir atmosfer isterseniz hem konforlu olan hem de estetik görünen deri kaplamalı yatakları tercih edebilirsiniz. Yatak dışındaki mobilyalarda sıcak renklerin kullanılması ve duvarların da dokulu boyalarla boyanması son dönemde oldukça tercih edilen ayrıntılardan.

 

 

Gün ışığı

 

white-sunroom

 

Evinizin şahane bir manzara olmasa bile doğal ışıkla aydınlanması önemli. Tamamen loş bir ışıkta kaybolan bir dekor çok da anlamlı olmayacaktır. Odanızın gün ışığı alıyor olması dekorasyonunuzda vurgulayıcı etki yapacağı için bu ayrıntıyı önemsemenizi tavsiye ederiz.

 

Görseller: decoist.com