LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
20 Ağustos 2015

KÖŞE TAKIMINA YER AÇIN!

Köşe takımları çoğu evin oda mimarisine uymadığı için sorunlara yol açabiliyor. Bu nedenle de çok fazla tercih edilmiyor. Durum böyle gibi görünse de basmakalıp modeller yerine odanızın şekline göre köşe takımlarıyla yaratıcı sonuçlar alabilirsiniz.

 

 

1.gorsel-sofa-remains-focal-point-for-a-living-room

Köşe takımınızı bir kahve sehpasıyla tamamlayabilirsiniz. Köşe takımını odanızın odağı haline getirip vurguyu biraz artırmak isterseniz abajur ve küçük dekorlar da kullanabilirsiniz.

 

 

2.gorsel-large-living-room-white-curved-sofa-and-armchairs

Birbirinden bağımsız üçlü, ikili ve tekli bir köşe takımıyla hem kullanışlı hem de göz alıcı bir oturma alanı yaratabilirsiniz. Renk tercihini açık renklerden yana kullanarak çarpıcı etkiyi artırmayı başarabilirsiniz.

 

 

3.gorsel-beautiful-natural-wood-livingroom-curved-sofa

Ahşap dekorasyon ilginizi çekiyorsa bir büyük köşe kanepe, tekli koltuk ve orta sehpadan oluşan bu modeli tercihi edebilirsiniz. Kanepe kenarlarındaki çerçeve bölümüne dekoratif eşyalar yerleştirerek takımınızın ve odanın şıklığını artırabilirsiniz.

 

 

4.gorsel-use-curved-sofa-like-room-divider

Evinizi birden fazla köşe takımıyla dekore ederek fonksiyonel hale getirebilirsiniz. Hem şık hem de konforu bir arada bulunduran bu modelle odalarınızı maksimum verimle kullanabilirsiniz.

 

 

5.gorsel-curved-red-deep-sofa-piano-room

Çok büyük bir köşe takımı yerine odanıza uyum sağlayabilecek küçük bir model arıyorsanız bu tasarımdan ilham alabilirsiniz. Duvarlarınızın rengine ve alanınızın büyüklüğüne göre köşe kanepenizi zihninizde çizin ve evinizin havasını değiştirmek için hemen işe koyulun.

 

 

6.gorsel-piano-living-room-natural-light-sky-windows

Fikriniz kıvrımlı bir köşe takımı yerine daha düz modellerden yanaysa iki parçadan oluşan minimal çizgideki bu modeli tercih edebilirsiniz. Karşılıklı olarak yerleştirebileceğiniz kanepelerinizin ortasına şık bir sehpa koyarak odanızın çok daha göz alıcı görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

Görseller: homedit.com