LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
20 Ağustos 2015

KÖŞELİ MUTFAK TAKIMIYLA GELEN ŞIKLIK

Köşeli mutfak takımları hem şık görüntüsü hem de mutfaklardaki tek düzeliği kırma özelliğiyle son dönemlerde sıkça tercih ediliyor. Köşeli bir mutfak takımını dekorasyonuna uyarlayarak kullanamadığınız alanları işlevsel hale getirebilir, eğlenceli bir yemek alanı yaratabilirsiniz.

 

U tarzı oturma alanı

 

1.gorsel-modern-u-shaped-space-with-round-table

 

Mutfağınızın bu yeni kuytu köşesi yemek saatlerinizin çok daha keyifli geçmesini sağlayacak. Mutfağınızın ana bölümünden ayrı bir alan yaratarak mutfağınız için kullanışlı bir çözüm geliştirebilirsiniz. Mutfağınızdaki duvarların U tarzı oturma alanlarını yerleştirmeye uygunsa bu tarzın getirdiği fonksiyonellikten yararlanmanızı tavsiye ederiz.

 

L tarzı oturma planı

 

2.gorsel-ustic-corner-dining-area-with-bench-and-chairs

 

Kalabalık bir aileniz varsa ya da çok sık misafir ağırlıyorsanız L tipi oturma planlı bir köşe takımı tercih edebilirsiniz. Geniş dikdörtgen bir masayla uyumlu bir şekilde kombinleyebileceğiniz yeni oturma ve yemek alanınız mutfağınızın fonksiyonelliğini de artıracaktır.

 

Mutfak adası

 

3.gorsel-traditional-kitchen-built-in-bench

 

Mutfağınızın ortasında bir adacık oluşturmak isterseniz bu oturma planı tam size göre! Göz alıcı bir dekorasyon için tercih edebileceğiniz bu düzende köşe takımınızın üst bölümünü tezgah olarak düzenletebilirsiniz.

 

Boş alanınıza adapte edin

 

4.gorsel-geometric-shaped-table-top

 

Mutfağınızdaki boş alanın büyüklüğüne göre bir köşe takımı da adapte edebilirsiniz. Masanızı da aynı şekilde oturma düzenine uygun bir şekilde düzenletebilirsiniz. Bu şekilde can sıkıcı boşlukları en iyi şekilde değerlendirmeyi başarabilirsiniz.

 

Görseller: homedit.com