LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
14 Mart 2016

KOVA BURCU İÇİN DEKORASYON

Siz kovaları en iyi tanımlayan kelimeler yenilikçi ve fütüristik. Hayatta sürekli ilerlemeyi seviyorsunuz ve bunu evinize de yansıtmak istiyorsunuz.





Sade bir şıklık yakalamak sizin için önemli. Bunun için renklerin monokromatik kullanımını deneyebilirsiniz. Gümüş grisi ve metalik renkleri ağırlıkla kullanabilir, menekşe ya da elektrik mavisiyle evinizi canlandırabilirsiniz.



Mobilyadan aksesuara en çok tercih ettiğiniz malzeme metal. Metalin endüstriyel şıklığı kanıksanamaz ancak fazlası da göz yorar. O yüzden evinize beyaz ahşap mobilyalar da eklemeyi unutmayın. Mesela, ilginç tasarımlı ve sıra dışı kitaplık çözümlerimizden ilham alabilirsiniz.



Hava grubundan olduğunuz için evinizde en çok aradığınız özellik ferah ve havadar olması. Bol eşyalı bir evde kendinizi boğulmuş hissedersiniz. Bu yüzden saklama alanı çok olan fonksiyonel mobilyalar tam size göre.







Aydınlık bir ortam istediğiniz için kat kat ve yoğun kumaşlarla perde kullanmak yerine Venedik storu tercih edebilirsiniz. Bol doğal ışık için büyük dekoratif aynalardan da yardım alabilirsiniz.







Evinizde ultra modern bir görünüm istiyorsanız bunu mobilyalarla kısıtlamayın. Son teknoloji ürünlerle bir eğlence köşesi hazırlayarak bu yönünüzü misafirlerinize gösterebilirsiniz. Son model bir ses sistemi, müzikçalar, projeksiyon makinesi ve büyük beyaz ekran bir perdeyle bu köşeyi kolayca hazırlayabilirsiniz. Köşenizle evin diğer tarafları arasında bir köprü kurmak için araya modern sanatın güzel örneklerinden bir tablo asabilirsiniz.







Dekorasyonunuzda eşsiz ögeler olmasını istiyorsunuz. Bunu, özel tasarım bir tekli koltuk ya da bir abajurla sağlayabilirsiniz. Bütçeniz el vermiyorsa kendin yap projeleriyle bir mobilyanızı baştan yaratarak da bunu başarabilirsiniz.





Sıra dışı ruhunuzu yansıtan en güzel tamamlayıcılardan bir diğeri de egzotik çiçekler. Orkide ya da leylak familyasından örneklerle evinizi süslemenizi öneririz.