LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

KÜÇÜK ALANLAR İÇİN EN İYİ DEKORASYON FİKİRLERİ

Kutu gibi sevimli bir eviniz var ve kısıtlı alanlarınızı en etkili şekilde kullanmak mı istiyorsunuz? Önerilerimize kulak verin, küçük odalarınızı hem daha geniş gösterin hem de her karesinden yararlanın.

 kucuk alan 1
Küçük bir mutfağınız var ve mutfak aksesuarlarınızı koyacak yer bulamıyor musunuz? Duvarlarınıza yaptıracağınız raflarla dekoratif bir görüntü yakalarken, hiçbir yere sığdıramadığınız bardaklarınıza yer açabilirsiniz.

 kucuk alan 2
Evde çalışırken bir çalışma masasına sahip olmanız gerekmiyor. İki dolabın arasına yerleştireceğiniz raflarla küçük bir alanda kendinize çalışma masası yaratabilirsiniz. Böylece odanızda çalışma masası gibi yer kaplayan bir mobilyaya yer vermenize gerek kalmaz. kucuk alan 3Duvarlarınızdaki boşluklar etkili bir şekilde kullanacağınız alanlardır. Bunları iyi değerlendirmelisiniz. Gömme dolaplar, her amaca uygun raflarla kullandığınız ve saklamak istediğiniz eşyaları koyacak birçok yeriniz olacak! kucuk alan 4Küçük odalarınızı dekore ederken mutlaka açık renkler kullanmalısınız. Mobilyalarınız ya da duvarlarınızın açık renklerde olması odanızı daha geniş ve ferah gösterecektir. Duvarlarınızı açık bir renge boyamak istiyorsanız Filli Boya’nın birbirinden modern yüzlerce rengi sizleri bekliyor! kucuk alan 5Küçük odalarınızda geniş boy aynaları kullanın. Bu aynalar ufak göz yanılmalarıyla odanızı daha geniş gösterecektir.