LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
18 Kasım 2015

KÜÇÜK ANTRELER İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

Evinizin sizi ve misafirlerinizi daha hoş bir şekilde karşılamasını istiyorsanız, antre dekorasyonuna önem vermelisiniz. Antreniz küçük diye onu gözden çıkarmanıza gerek yok. Küçük antre dekorasyonu zor olsa da imkansız değil. İlham alabileceğiniz küçük antreler için çözümleri sizin için derledik.

 

küçük antre, küçük hol, askılık

Antrenizde portmanto koyacak kadar alan yoksa bunu başka eşyalarla telafi edebilirsiniz. Şapka askılığı, giysilerinizi asma işlevi görürken çok yer kaplamayacak.

 

küçük antre, küçük hol, küçük antre dekorasyonu, küçük antreler için çözümler, küçük antre dizaynı

Dilsiz uşaklar, dar alanlar için portmanto alternatiflerinden bir diğeri. Alandan tasarruf ederken mantonuzu, şalınızı ve şemsiyenizi bir yerde toplayabilirsiniz.

 

küçük antre, küçük hol, küçük antre dekorasyonu, küçük antre dizaynı, küçük antreler için çözümler

Giysilerinizi asmak için yaratıcı bir çözüme ne dersiniz? Duvara ağaç desenli bir sticker yapıştırabilirsiniz ya da bu deseni kendiniz boyayla elde edebilirsiniz. Ağacın dallarına çivi çakın, giysilerinizi toplayan ağaç askılığınız hazır olsun!

 

küçük antre, küçük hol, küçük antreler için çözümler, küçük antre dekorasyonu, küçük antre dizaynı

Duvara monte edebileceğiniz raf dolaplarını antrenizde hem saklama alanı hem de askılık olarak kullanabilirsiniz.

 

küçük antre, küçük hol, küçük antreler için çözümler, küçük antre dizaynı, küçük antre dekorasyonu

Antresine hem ayakkabılık hem puf koyabilenlere çok özeniyorsanız size bir önerimiz var. Hem rahat bir puf hem ayakkabı dolabı olarak kullanabileceğiniz oturaklı dolaplarla siz de antrenizde kullanışlı bir şıklık elde edebilirsiniz.

 

küçük antre, küçük hol, küçük antre dizaynı, küçük antre dekorasyonu, küçük antreler için çözümler

Antrenize, oturmak veya üstüne bir şey koymak amacıyla bir oturma sırası koyabilirsiniz. Oturma sırası ya da banklar geniş olmadıkları için dar antrelere çok uygundur.

 

küçük antre, küçük hol, küçük antre dekorasyonu, küçük antre dizaynı, küçük antreler için çözümler

Antreniz dar değilse, her köşeyi değerlendirin. Köşelere uyumlu şekillerle dizayn edilmiş ya da özel yaptıracağınız raf ve oturaklarla girişinizdeki bir köşeden harika bir antre elde edebilirsiniz.

 

küçük antre, küçük hol, küçük antre dizaynı, küçük antre dekorasyonu, küçük antreler için çözümler

Zevkinize göre, şık bir dresuara anahtar, şapka ve eldiven gibi objelerinizi koyabilirsiniz. İsterseniz üzerine ayakkabılarınızı da koyabilirsiniz. Dar koridorlara işlevsel bir çözüm sunan dresuarınızın üst kısmına bir anahtar kutusu ve duvar askılıkları ekleyerek antrenizin şıklığını tamamlayabilirsiniz.

 

Antrelerinizde ferah ve aydınlık bir etki yaratmak için duvarlarınızda ipeksi mat dokusuyla Filli Boya AlpinaSilan ürünü kartelasından Dağ Kristali veya Kum Beyazı renklerinden birini tercih edebilirsiniz.

 

 

(Görseller: Evmania.com, Pinterest.com, Remodelaholic.com, Elizim.com)