LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
21 Temmuz 2019

Küçük Evler İçin Büyük Parti Fikirleri

Modern hayatın bize getirdiklerinden birisi de yaşam alanlarımızın giderek küçülmesi. Gündelik koşuşturmalar, şehir yaşamı, zaman ve mekan darlıkları derken, birçoğumuz için eğlenmek ve sevdiklerimizle vakit geçirmek giderek zorlaşıyor. Oysa eviniz ne kadar küçük olursa olsun, biraz yaratıcılık ile uzun süre unutulmayacak, keyifli bir partiye ev sahipliği yapabilirsiniz.Davetliniz çok ama oturacak yeriniz mi yok? Korkmayın!

Yere atacağınız yastık ve battaniyelerle ek oturma alanı yaratabilirsiniz. Birkaç masayı birleştirip uzun bir masa oluşturarak da ayakta durmak isteyenler için de alan yaratmış olursunuz. İlerleyen saatlerde nasıl olsa insanlar kaynaşarak yer değiştirecek ve herkes sırayla bu alanlardan faydalanmış olacaktır.Evinizdeki tüm odalardan faydalanmayı unutmayın.

Eviniz küçük olabilir ama bu tüm misafirlerinizi salona sıkıştırmanız gerekiyor demek değildir. Yatak odanız, mutfağınız hatta varsa balkonunuz bile partiye dahil edilebilir. Diğer odalara bırakacağınız küçük ikramlıklar ve koridora koyacağınız dekoratif bir ışıklandırmayla odalar arasında güzel bir sinerji yakalayabilirsiniz. Masa üstlerine koyacağınız mum ve rengarenk çiçekler, partinizin görselliğini artırmaya yardımcı olur.Partinizi iyi bir partiye dönüştürecek en önemli etmen müziktir. Konuklarınız gelmeden önce listenizi hazırlamış olun. Hatta partinin gidişatına göre konuklarınızın kendi isteklerini çalmalarına olanak kılacak Spotify gibi programlardan yararlanmanız, etkinliğinizi çok daha eğlenceli kılacaktır.

İkram olarak kolay tüketilen, peynir parçaları, cips, kraker ya da kanepe tarzında yiyecekleri tercih edin. Tek kullanımlık tabak ve çatallar kullanarak da mutfağınızda bulaşık dağları oluşmasının önüne geçebilirsiniz.Her şey tamam, şimdi tek eksik evinizi renklendirecek iyi dostlar...