LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
10 Ocak 2018

Küçük Evler İçin Yılbaşı Dekorasyon Önerileri

Küçük bir daireye sahipseniz, yılbaşı dekorasyonu sizin için problem haline gelebilir. Büyük bir yılbaşı ağacı ile evinizin tüm alanlarını kaplayıp hareket kabiliyetinizi yok etmek istemiyorsanız, sizin için derlediğimiz önerilerden ilham alabilirsiniz. Mutlu yıllar!


Masaüstü Yılbaşı Ağacı


masaüstü yılbaşı ağacı

Evinizde yeterince boş alan yoksa, ancak ne olursa olsun yılbaşı ağacı kurmaktan vazgeçmek istemiyorsanız masaüstü yılbaşı ağacı modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Böylece hem alanınızdan tasarruf eder hem de evinizde yılbaşı atmosferini yaşatabilirsiniz. Genişçe bir masa kullanarak yılbaşı hediyelerinizi de ağacınızın etrafına yerleştirebilirsiniz.


Şık Yılbaşı Çelenkleri


şık yılbaşı çelenkleri

Yılbaşı ağacı sizin için o kadar da önemli değilse, duvarlarınıza şık yılbaşı çelenkleri asın; bir yılbaşı ağacının eksikliğini bile hissetmeyeceksiniz! Üstelik bu şahane çelenkler zemininizde hiç yer kaplamayacak ve size bol bol alan bırakacak. Çelenkleri hazır alabileceğiniz gibi kendiniz de yapabilirsiniz.


Dekoratif Mumlar


dekoratif mumlar

Beyaz mumlar, evinize zarif bir hava getirir. Mumlarınızla birlikte biraz da yeşil bitki kullanarak evinizde bir festival köşesi yaratabilirsiniz. Kokulu mumlar tercih ederek evinize bir görsel şölenin yanı sıra harika kokular da getirebilirsiniz.


Çam Dalları


çam dalları

Eğer masaüstü yılbaşı ağacı da sizin için bir seçenek değilse, daha da küçük düşünün. Cam kavanozların ve şişelerin içine çam dalları yerleştirin. Stil sahibi bir çözüm elde edeceksiniz. Bu dalları yılbaşı süsleri ile süsleyebilirsiniz bile. Üstelik çam dallarını kolaylıkla bulabilirsiniz.


Avize Süsleri


avize süsleri

Avizenize altın ya da gümüş renkli yılbaşı ağacı süsleri asın. Bu yöntemle küçük mekanlarda tam bir yılbaşı atmosferi elde edebilirsiniz. Daha şık bir görünüm için bu süsleri yemek masanızın üstündeki avizeye asın. Bu stil, misafirlerinizin de çok hoşuna gidecek.


Görseller: apartmenttherapy.com

Renk Etkisi