LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
28 Aralık 2018

Küçük Evler İçin Yılbaşı Dekorasyon ÖnerileriYeni yıla günler kala içimizi saran yılbaşı coşkusu evlerimize de yansıyor. Gerek yeni yılda ev dekorasyonu gerekse 2019'a gireceğimiz gece hazırlayacağımız sofra dekorasyonu içimizi ısıtan detaylar olarak karşımıza çıkıyor.Yılbaşına özel belli başlı simgleri evlerimizde doğru yere yerleştirince evinizdeki enerjiyi hayal bile edemeyeceksiniz. Gelin yılbaşı ruhunun eviniza dolması için gereken hazırlıklara hep birlikte göz atalım,


Kırmızı ve Yeşille Yılbaşı Dekorasyonu


Yeni yıla girerken evinizi yılbaşı renkleri kırmızı ve yeşille dekore etmek ister miydiniz? Oldukça baskın iki renk olan kırmızı ve yeşili dilerseniz Filli Boya ile duvarlarınızda, dilerseniz de yalnızca aksesuarlarınızda kullanabilirsiniz. Seçim sizin!

Sizin için yılbaşı dekorayonu önerilerimize göz atarak evinize yeni yılın heyecanını kazandırabilirsiniz.
Oturma odası


Oturma odası yılbaşı dekorasyonu yılbaşının ruhunu en fazla yansıtan odalarımızdan biridir. Oturma odanız için yeşil ve kırmızı renkler yılbaşını yansıtması açısından oldukça uygun olacaktır. Bu baskın renkleri sadece yılbaşı gecesinde bile kullanmanız misafirlerinizin gözlerini alacak! Yoğun renkler olmasından dolayı aksesuarlarınızda tercih edebilir, şekildeki gibi tekli koltuğunuzun rengi yeşil seçebilir ve vazolarınızda kırmızı renge yer verebilirsiniz.


Yılbaşı gecesine salonlarınızı hazırlayın


Filli Boya’nın, kırmızının en güzel tonlarından biri olan Koral 290 rengi ile yılbaşı gecesi için evinizi dekore edebilirsiniz.

Koral 290 duvar boyası, yemek odaları için ideal tonlar arasındadır. Küçük dokunuşlar ile yemek odalarınızı veya salonlarınızı yılbaşı gecesine hazır hale getirebilirsiniz.


Koral 290 Renginin Turkuaz Tonlar ile Muhteşem Uyumu


Filli Boya’ya ait turkuaz renginin en güzel tonlarından olan “Kanuni’nin Huzurunda” rengi ile iç mekanlarda harika renk kombinleri yaratılabilir.


Turkuaz ve Mercanın Benzersiz Uyumu


Mercan tonlarındaki Koral 290 renginin huzur veren turkuaz tonlar ile uyumunu iç mekanlarınıza taşıyabilirsiniz.

Salonunuzun bir duvarında enerji veren Koral 290 rengini kullanıp diğer duvarlarda turkuaz tonu kullanarak masmavi gökyüzünde sıcak bir güneşi çağrıştıran kombinasyon yaratabilirsiniz. Turkuaz tonu olarak içinde sımsıcak mavi ve yeşil tonları barındıran Kanuni’nin Huzurunda rengini kullanabilirsiniz.
Mutfak
Evin en hareketli bölümlerinden biri olan mutfak dekorasyonunda baskın renkler kullanmanız mutfağınızın canlanması açısından doğru olacaktır. Yemek takımlarınızı kırmızı ve yeşil renklerde seçebilir, perde ve halılarınızla uyum sağlayabilirsiniz.


Yatak Odası


Düz ve sade renklerden sıkıldınız mı? Öyleyse bu kış yeşilin ve kırmızının koyu tonlarıyla yatak odanıza biraz hareket kazandırın. Kırmızı yatak örtüleri, vazolar, çerçeveler ya da yeşil halılar ve battaniyeleri evinize taşıyabilirsiniz.


Banyo
Bu kış banyonuzu yeşilin ve kırmızının en güzel tonlarıyla canlandırmanın tam zamanı! Duş perdenizde, sabunluk, ayna gibi küçük aksesuarlarda ve havlularınızda kırmızı ve yeşil tonlarıyla canlılık yakalayabilirsiniz.

Siz yılbaşı için evinizi nasıl dekore etmek isterdiniz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.


Yılbaşında Oturma Odası Dekorasyonu


(https://www.filliboya.com/evimleben/haber-detay/yilbasi-icin-oturma-odalari )Oturma odaları elbette ki yılbaşı akşamlarının vazgeçilmez mekânları. Sevdiklerimizle ve ailemizle yılın son saniyelerini geriye doğru saymaya burada başlarız. Eğer bu yılbaşını dışarıda değil, evinizde geçirecekseniz küçük değişikliklerle yeni yıl neşesini oturma odanıza yansıtmanız mümkün.

Yapay bir çam ağacı almak yerine bahçenizdeki çam ağacının dallarından ve kokinalardan bir buket hazırlayın. Bunu, büyük bir kavanoza yerleştirin.

Oturma odanızın bir duvarını geçmiş yılbaşı fotoğraflarınızla ve kış temalı kartpostallarla süsleyin. Fotoğrafların arasına çam dallarından, kozalaklardan ya da kokinalardan yapacağınız küçük buketleri bir bantla yapıştırın.Sehpanızı çeşitli boylarda mumlarla süsleyin. Küçük hediye paketlerinizi mumların arasına yerleştirebilirsiniz.

Elbette, yılbaşı denilince akla gelen ilk renk kırmızı. Koltuğunuzu kırmızı yastık ve battaniyeyle süsleyerek sıcak ve huzurlu bir ortam yaratabilirsiniz.

Hazır Noel Baba süsleri almak yerine tahta boyası, tahta parçaları ve biraz da yaratıcılığınızı kullanarak minik Noel Babalar yapabilir, bunları sehpa ya da yemek masası üstünde sergileyebilirsiniz.
Küçük Evler İçin Yılbaşı Dekorasyon Önerileri


Küçük bir daireye sahipseniz, yılbaşı dekorasyonu sizin için problem haline gelebilir. Büyük bir yılbaşı ağacı ile evinizin tüm alanlarını kaplayıp hareket kabiliyetinizi yok etmek istemiyorsanız, sizin için derlediğimiz önerilerden ilham alabilirsiniz. Mutlu yıllar!
Masaüstü Yılbaşı Ağacı
Evinizde yeterince boş alan yoksa, ancak ne olursa olsun yılbaşı ağacı kurmaktan vazgeçmek istemiyorsanız masaüstü yılbaşı ağacı modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Böylece hem alanınızdan tasarruf eder hem de evinizde yılbaşı atmosferini yaşatabilirsiniz. Genişçe bir masa kullanarak yılbaşı hediyelerinizi de ağacınızın etrafına yerleştirebilirsiniz.


Şık Yılbaşı Çelenkleri
Yılbaşı ağacı sizin için o kadar da önemli değilse, duvarlarınıza şık yılbaşı çelenkleri asın; bir yılbaşı ağacının eksikliğini bile hissetmeyeceksiniz! Üstelik bu şahane çelenkler zemininizde hiç yer kaplamayacak ve size bol bol alan bırakacak. Çelenkleri hazır alabileceğiniz gibi kendiniz de yapabilirsiniz.


Dekoratif Mumlar
Beyaz mumlar, evinize zarif bir hava getirir. Mumlarınızla birlikte biraz da yeşil bitki kullanarak evinizde bir festival köşesi yaratabilirsiniz. Kokulu mumlar tercih ederek evinize bir görsel şölenin yanı sıra harika kokular da getirebilirsiniz.


Çam DallarıEğer masaüstü yılbaşı ağacı da sizin için bir seçenek değilse, daha da küçük düşünün. Cam kavanozların ve şişelerin içine çam dalları yerleştirin. Stil sahibi bir çözüm elde edeceksiniz. Bu dalları yılbaşı süsleri ile süsleyebilirsiniz bile. Üstelik çam dallarını kolaylıkla bulabilirsiniz.


Avize Süsleri
Avizenize altın ya da gümüş renkli yılbaşı ağacı süsleri asın. Bu yöntemle küçük mekanlarda tam bir yılbaşı atmosferi elde edebilirsiniz. Daha şık bir görünüm için bu süsleri yemek masanızın üstündeki avizeye asın. Bu stil, misafirlerinizin de çok hoşuna gidecek.