LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Aralık 2017

Küçük ve Kullanışlı Mutfaklar

Sizin için derlediğimiz mutfak dekorasyonu örneklerine göz atarak ihtiyaç duyduğunuz muhteşem mutfağa sahip olabilirsiniz.


Modern Mutfak Dekorasyonu


modern mutfak dekorasyonu

Modern bir mutfak dekorasyonu yaratmak için açık renk duvarlar, metalik mutfak aletleri ve doğal tasarımlı mobilyalar kullanmayı deneyin.


Koyu Renk ve Şık


koyu renk mutfak tasarımı

Küçük mutfaklar için öneriler konusunda araştırma yaparken, genellikle açık renk mobilyalar kullanmanız fikriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Oysa koyu renk mobilya ve mutfak dolapları kullanarak da son derece şık bir tasarım elde edebilirsiniz. Mutfağınız ne kadar ışık alırsa, o kadar geniş görünecektir. Büyük pencerelerden olabildiğince faydalanmanızı öneririz.


Hem Yemek Odası Hem Mutfak


yemek odası

Eğer evinize yemek odası yapacağınız bir alan yoksa, masanızı mutfağınızın tam ortasına yerleştirebilirsiniz. Bu yöntem, küçük mutfaklar için pratik çözümler arasındadır. Bu şekilde akşam yemeği davetlerinizde yemeklerinizi masanıza çok daha kolay taşıyabilirsiniz. Duvarlarınızı bol bol tabloyla süslemeyi unutmayın!


Renkli Bir Köşe


renkli mutfak dekorasyonu

İçinde vakit geçirmekten keyif alacağınız harika bir mutfak dekorasyonu için bol miktarda renk kullanın. Sarı duvarlar, mavi sandalye minderleri, duvar tabloları ve rengarenk bahar çiçekleri ile mutfağınızı evinizin en güzel köşesi haline getirebilirsiniz.


Tek Renk Asaleti


küçük mutfak tasarımı

Mutfak dolaplarınızda, mutfak kapınızda ve pencere çerçevelerinizde aynı renk tonunu kullanarak asil ve zarif bir mutfak dekorasyonu yaratabilirsiniz.


Mükemmel Monokromatik Tasarım


monokromatik dekorasyon

Küçük mutfak tasarımı için ideal fikirlerden biri de monokromatik tasarımdır. Mutfağınızda sadece siyah ve beyaz renkleri kullanarak hayallerinizdeki dekoratif görünüme hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.


Minimalist ve Eğlenceli


minimalist dekorasyon

Mutfak dekorasyonu tasarlarken minimalist dokunuşlarda bulunarak mutfağınızın daha kullanışlı olmasını ve olduğundan daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Birkaç küçük renk patlamasından yararlanarak daha eğlenceli bir atmosfer yaratmanız oldukça kolay.


Görseller: elledecor.com