LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Aralık 2017

Küçük Yatak Odalarında Büyük Dekoratif Etkiler

Küçük bir yatak odası, oldukça büyük bir dekoratif etkiye sahip olabilir. Sizin için hazırladığımız bazı dekorasyon ipuçlarından ilham alarak odanızın daha büyük, yaşanabilir ve şık görünmesini sağlayabilirsiniz.


Minimalist Dekorasyon


minimal dekorasyon

“Küçük yatak odası nasıl dekore edilir?” sorusunun en doğru yanıtı minimalist dekorasyon uygulamaları yapmaktır. Minimalist dekorasyon için öncelikle gözü yormayacak gri ve beyaz gibi renklere öncelik verin. Böyle bir odada ahşap mobilyalar da tamamlayıcı olacaktır.


Monokromatik Dekorasyon


monokromatik dekorasyon

Az ve öz renk kullanımı ile küçük yatak odanıza büyük bir kişilik armağan edebilirsiniz. Küçük yatak odası tasarımları konusunda fikir arayışındaysanız, gri ve mavi renk tonlarını kullanarak huzur dolu bir ortam yaratabilirsiniz.


Bembeyaz Bir Oda


beyaz duvar renkleri

Bembeyaz bir yatak odası daha geniş ve ferah görünür. Beyazın aynı tonunda tavan ve duvar renkleri, odanızın hem yükseklik hem de genişlik bakımından daha büyük görünmesini sağlar. Sade ve doğal bir yaşam alanına sahip olmak için doğal renklerde mobilya ve dekoratif aksesuarlar kullanabilirsiniz.


Define Avı


küçük yatak odası dekorasyonu

Yatak odanızın geniş ve ferah görünmesi için mutlaka çok sade bir ortam yaratmanız şart değil. Aksine, küçük yatak odası dekorasyonu tasarlarken odanızın her bir boş alanına göz alıcı dekoratif aksesuarlar koyabilir ve odanızın her bir köşesini heyecan verici bir hale getirebilirsiniz. Renk uyumuna dikkat!


Galeri Duvarı


dar yatak odaları için çözümler

Dar yatak odaları için çözümler arıyorsanız, sanattan ilham almayı deneyin. Yatak başınızdaki duvara farklı boyutlarda sanat eserleri asın. Piramit şeklinden ilham alan bu eserler, odanıza derinlik duygusu katacaktır. Daha kişisel bir dekorasyon isterseniz, duvarınıza kendi çektiğiniz fotoğrafları da asabilirsiniz.


Görseller: elledecor.com

Renk Etkisi