LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
26 Şubat 2016

Lego Mobilyalarla Çocukluğunuza Dönün!

Legolar, çocukken içimizdeki yaratıcılığı en iyi gösterebildiğimiz oyuncaklardan biriydi. Şimdi Legolar yetişkinler için mobilya parçası olarak geri döndü ve evlerimizde yerlerini almaya hazır. İçindeki çocukla barışık herkesi, büyük Lego bloklarından gerçek boyutlu mobilya üretmeye davet ediyoruz.


 


EverBlock adlı bir firma size Lego parçaları sunuyor. Bunlardan yemek masası, kitaplık, koltuk ve diğer mobilyaları yapmak da sizin hayal gücünüze kalıyor. Farklı renk ve boyutları olan Lego parçalarıyla dilediğiniz renkte ve büyüklükte mobilyalar inşa edebilirsiniz.


 


lego mobilya


Kırmızı, yeşil ve turuncu gibi göz alıcı renklerin yanı sıra süt beyazı, altın ve gümüş gibi zarif renkler de 14 renk seçeneği arasında. Büyük, orta ve küçük boy parçalar seçebilir, bu parçaları büyük boy kapakla bütünleyebilirsiniz.


 


Rengârenk bloklarla ve kapaklarla elde edeceğiniz masalar çocuk odasına, hatta isterseniz salonunuza çok yakışacak.


 


lego mobilya


lego mobilya


Dilerseniz, parçalarla oluşturduğunuz blokların üstüne cam koyarak renkli ve ilginç bir yemek masası ya da orta sehpa elde edebilirsiniz.


 


lego mobilya


Parçalar arasında ahşap ya da metal plaklar kullanarak farklı bir kitaplığa sahip olabilirsiniz.


 


lego mobilya


Kimsede olmayan bir TV üniteniz olsun istiyorsanız Lego parçalarıyla bu üniteyi kendiniz oluşturmayı deneyin.


 


Yaratıcılığınızı biraz daha ileri götürüp Legolardan büyük bir duvar inşa edebilir, duvarın bazı yerlerinde bıraktığınız boşlukları raf olarak kullanabilirsiniz.


 


lego mobilya


Çalışma masanızın üstüne bu Lego parçalarından yerleştirerek dilediğiniz boyda bir dolap elde edebilir, ilginç ve çocuksu çalışma alanında keyifle çalışabilirsiniz.


 


Hem kullanışlı hem yaratıcı Lego mobilyalar inşa ederken bir şey oluşturmanın verdiği keyif ve stres atmak da cabası.


 


Bu parçaları üreten EverBlock firmasının hayali ileride Legolardan evler üretebilmek. O gün gelene kadar, Lego mobilyalarla evinizi süsleyebilirsiniz.


 


(Görseller: Boredpanda.com)