LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

MERCAN RENGİYLE HUZUR DOLU ODALAR

Renk hileleriyle evimizi daha büyük ya da küçük gösterebiliyor, evimizin atmosferini değiştirebiliyoruz. Siz de ilkbahar ve yazın enerjisini evinize getirecek mercan rengini mint yeşili, gri ve krem renkleriyle kombinleyerek evinizde aydınlık ve canlı bir etki yaratmaya ne dersiniz?

 

mercanrengiodalar_1

 

Mercan ve mint yeşili

Yatak odasından salona, mutfaktan banyoya her alanda kullanılabileceğiniz mercan rengi, canlı ve parlak etkisiyle kullanıldığı alanlara dinamizm kazandırıyor. Evinizde huzurlu ve aydınlık bir atmosfer yaratmak isterseniz mercan rengini mint yeşiliyle kullanmanızı öneririz. Özellikle duvar rengi olarak kullanıldığında ferah bir etki yaratan mint yeşilini aksesuarlarınızda ve mobilyalarınızda mercan rengiyle tamamlayabilirsiniz.

 

mercanrengiodalar_4

 

Mercan ve gri

Mercan renginin en çok yakıştığı renklerden biri şüphesiz gri. Modern stilin en çok kullanılan renklerinden griyi mercan rengiyle birlikte kullanarak odanızda daha yumuşak ve sıcak bir atmosfer yaratabilirsiniz. Mercan renginin aradığınız her tonunu Filli Boya Renxmatikte bulabileceğinizi hatırlatalım.

 

mercanrengiodalar_7

 

Mercan ve krem

Evinizde göz yormayan sade bir dekorasyon istiyorsanız krem tam aradığınız renk! Birçok renkle uyumlu olan kremi mercan rengiyle kullanarak evinize şık bir hava katabilirsiniz.

İşte mercan rengiyle yapabileceğiniz diğer kombinasyonlar:

 

mercanrengiodalar_2

 

 

mercanrengiodalar_3

 

 

mercanrengiodalar_5

 

 

mercanrengiodalar_6

 

 

Görseller: http://www.homedit.com/