LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

METAL KAHVE MASALARIYLA MODERNLİĞİ YAKALAYIN

İç tasarımda oldukça popüler olan kahve masalarını artık pek çok evde görmek mümkün. Siz de bir kahve masasıyla odanızın atmosferini değiştirmek istemez misiniz? Salonun tamamlayıcı parçalarından olan kahve masalarını kullanmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken ilk nokta, tarzınıza uygun olması.

 

kahve_masasi_2

 

Özellikle büyük salonlarda mekânın orta noktasında bulunan kahve masalarını kullandığınız alanın büyüklüğüne göre seçebilirsiniz.

 

kahvemasasi_4

 

Şekil, büyüklük ve tarz olarak pek çok alternatifi bulunan kahve masalarının tercih edilmesinin bir diğer nedeni de işlevselliği. Raflı ya da çekmeceli modelleri olan kahve masalarını kitap ve dergilerinizi koyabileceğiniz bir alan olarak da kullanabilirsiniz.

 

kahvemasasi_3

 

Salonunuzda modern bir tasarım istiyorsanız metal kahve masalarıyla modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Yüksekliği ayarlanabilen; tekerlekli, lazer kesimli, cam veya çelik kaplı metal modellerle dekorunuza yenilik ve şıklık katabilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz metal kahve masası görselleri bu konuda fikir verebilir.

 

kahvemasasi_1

 

kahvemasasi_5

 

kahvemasasi_7

 

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

kahvemasasi_10

 

Görseller: http://www.homedit.com/