LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

MİLYON DOLARLIK EŞYALAR

Lüks ve gösterişli bir evde yaşamayı kim istemez? Pek çoğumuza hayal gibi gelen fakat ünlülerin para kazandıkça değiştirdiği o evler manzarası, iç ve dış tasarımı, havuzu, bahçesi ve banyosuyla göz kamaştırırken fiyatıyla da dudak uçuklatıyor. İşte her evde göremeyeceğiniz, gördüğünüz evlere de milyon dolarlık değer katan o eşyalar:

 

milyonlukev_1

 

Evin bahçesinde yer alan garajların aksine bu evlerde yeraltı garajı kullanılıyor. Yeraltındaki bu otoparka tek bir tuşa basarak asansörle iniliyor.

 

milyonlukev_2

 

Bu evin sinema salonu sinemaya gitmeye ayrıca vakit ayırmayı gerektirmeyecek özelliklere sahip.

 

milyonlukev_3

 

Merdivenler dekorasyonun önemli bir parçası olabilir mi?“ demeyin.  Bu merdivenler hem kitaplık hem de çocukların oyun oynayacağı bir alan olarak tasarlanmış.

 

milyonlukev_4

 

Ağaç evler hiç görmediğimiz, yapılması o kadar da zor olan tasarımlar değil fakat bu ağaç evi diğerlerinden ayıran en büyük özelliği altındaki verandası ve tasarımı.

 

milyonlukev_5

 

Lüks evlerde en çok kullanılan dekorlardan biri de cam zemin ve tavanlar. Manzaranın keyfini çıkarmak isteyenler için cam zemin ve tavanlar oldukça ideal.

 

milyonlukev_6

 

Bahçesinde havuz olan evlerle sıkça karşılaşıyoruz fakat çatısında havuzu olan evler sık sık karşımıza çıkmıyor. Sıradışı bir tasarım için çatıda havuz fikrini değerlendirmenizi öneririz.

 

milyonlukev_7

 

Şöminesi, çiçekleri ve havuzdaki köprüleriyle muhteşem bir manzaraya sahip bu bahçe tropikal bir ormana benziyor.

 

milyonlukev_8

 

Gösteriş ve ihtişamın eksik olmadığı lüks evlerin banyosunda ise spa ve zen tarzını görmek mümkün. Oldukça ferah ve rahatlatıcı bir atmosfere sahip olan bu banyolar keyifli anlar vadediyor.

 

milyonlukev_9

 

 

Görseller: http://www.homedit.com/