LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
10 Eylül 2015

MİSAFİR ODASINA ALTERNATİF ÖNERİLER

Evinde fazladan bir odası olan şanslı kişilerdenseniz, odayı misafir odası yapmanızı söyleyenler de eksik değildir. Elbette fazladan bir yatak fikri kötü değil ancak bir odayı kalan 51 hafta da misafirlere ayırmak yazık olabilir. Odayı her zaman bulunmaktan keyif alacağınız bir alana çevirin.

HOBİ ODASI

1

Dikiş makinenizi yerleştirmeye uygun bir masa almak ya da tuval ve fırçalarınızı yayacağınız bir odaya iyi bir aydınlatıcı almak ne kadar pahalı olabilir ki? Bir hobi edinmek stresten kurtulmak için oldukça etkili bir yol. Hobilerinize ayıracağınız bir oda da hobilerinizi gerçekleştirmede size kolaylık sağlar.

OFİS

Evden çalışmıyor bile olsanız, faturalarınızı ödemek, yıllık ev planlarınızı yapmak ya da ilgilendiğiniz konular üzerine araştırmak için ekran karşısına geçiyorsunuzdur. Salonun ortasında pek hoş durmayacak çalışma masanız ya da evraklarınız için ayrı bir oda fena olmaz, değil mi?

GİYİNME ODASI

2

Belki moda tutkunusunuz ve yatak odanızdaki gardırobunuzda artık eşyalarınız için yeterli alan kalmadı. Rafların, aynanın, ayakkabılığın ve boş alanın olduğu bir oda hayal edin. Nelere sahip olduğunuzu ve kıyafetlerinizi nasıl kombin edeceğinizi görmek çok daha kolay olmaz mıydı?

DİNLENME ODASI

3

Meditasyon yapabileceğiniz ya da sakin bir müzik eşliğinde kitabınızı okuyabileceğiniz bir oda evin içinde çöldeki bir vaha gibi olacaktır.

EĞLENCE ODASI

Sohbet esnasında açık olan televizyon mu daha kötü yoksa açık olan televizyon yüzünden evde eski sohbetlerin olmaması mı? Televizyon, müzikçalar ve video oyunları için ayrı bir alan olması işinizi kolaylaştırabilir.

(Görseller: Pinterest.com)