LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

MOBİLYALARINIZI DUVARA ASIN

Havada asılı duruyormuş gibi görünen yüzer mobilyalar evinize sadece şık bir görünüm kazandırmıyor, aynı zamanda atmosferini değiştiriyor.


mobilya_1


Koridorunuzu eşyayla doldurarak kasvetli bir ortam yaratmak istemiyorsanız az eşya kullanmanızda ve üzerine aksesuarlarınızı koyacağınız dolabınızı duvara monte etmenizde fayda var. Böylece alandan tasarruf edebilir, aynı zamanda ferah bir ortam yaratabilirsiniz.


mobilya_2


 


Dağınıklık toparlayıcı ve küçük mekânlarda son derece kullanışlı olan raflar da duvara monte ederek kullanabileceğiniz eşyalardan. Çok fazla kitabınız varsa duvardan duvara monte edilen rafları tercih edebilirsiniz.


mobilya_3


Duvara monte edildiğinde daha zarif görünen mobilyalarınızı modern stildeki salonunuzda kullanmaya ne dersiniz? TV ünitenizi duvara asarak siz de şık bir salona sahip olabilirsiniz.


mobilya_4


Tasarımıyla oldukça dikkat çeken ve çok beğenilen yüzer merdivenlerle evinizde modern ve minimalist bir etki yaratabilirsiniz.


mobilya_5


Banyonuzun daha geniş ve ferah görünmesini isterseniz banyo dolabınızı duvara monte etmeyi deneyin. Dilerseniz dolabınızın altına dekoratif taşlar yerleştirerek spa atmosferi yaratabilirsiniz.


İşte evinizin her odasında kullanabileceğiniz yüzer mobilyalar...


mobilya_7


 


mobilya_8


Görseller: https://www.homedit.com/